ХРОНИКА ПРЕЗИДЕНТСКОГО ПАДЕНИЯ

Любые долговремённые события исторического плана требуют адекватного формулирования. Вот и наша президентская свистопляска в рубрике «непречёсанные мысли» потребовала более чёткого осмысления. Так появился заголовок у этого цикла непричёсанных мыслей.

“95 КВАРТАЛ” НА ОРБІТУ ПОЛІТИЧНОЇ САТИРИ ВИПУСТИВ САМЕ МЕДВЕДЧУК – ЧЕКАЛКИН

Шоумен та дипломат Дмитро ЧЕКАЛКИН:

«В 2004 році так званий “путін-мейкер” Глєб Павловський назвав мене “блокбастер-фюрером Помаранчевої революції” через наш проект “Веселі яйця”. Тоді навіть у інтерв’ю він озвучував питання, а чому проросійські сили не роблять нічого подібного для своїх інтересів, свого контрпродукту? І тоді Віктор Медведчук дослухався до цих слів і у березні 2005 запросив редакторську групу “95 кварталу”, яка тоді працювала у КВК у Москві.

Вони створили спершу сайт з назвою “Серпом по яйцях”, а потім всі ці тези лунали зі сцени, де вони виступали у перших сезонах і співпадали з ідеологією блоку “Не Так!” Мова йде про відомі сценки, де знущаються з львів’ян, які начебто за 100 гривень приїхали на Майдан, про сорти українців та розпад держави тощо. Тож саме Медведчук випустив “95 квартал” на орбіту політичної сатири».

ЦЕ НЕ ПРОХАННЯ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ У ТЕРМІНОВОМУ ЗВЕРНЕННІ ДО “СЛУГ” ВИМАГАЄ РОЗПУСТИТИ КСУ

Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ:

«…Треба прийняти жорсткі рішення щодо Конституційного суду. Обов’язково. Це навіть не прохання. Жодних прохань, коли знищують цінності. Проживемо і без прохань.

…Історія не судить переможців. І якщо я вирішу, що шлях розв’язання кризи можливий тільки через запропонований закон – треба обов’язково підтримати», – заявив президент Зеленський.

СТАЛИ ДЕПУТАТАМИ ЗАВДЯКИ МЕНІ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ АНОНСУВАВ РОЗПУСК РАДИ, ЯКЩО ВОНА НЕ РОЗЖЕНЕ КСУ

(На його переконання, відмова “Слуги народу” від підтримки його рішення щодо звільнення суддів Конституційного Суду може стати причиною для цього).

ЗЕЛЕНСЬКИЙ:

«Від реалізації нашого плану це теж буде залежати. Якщо це буде політичний колапс, я побачу, що немає підтримки у Раді, а перш за все у “Слузі народу”, бо вони розуміють, що вони завдяки мені стали депутатами, але вони повинні розуміти відповідальність. Якщо вони підуть у розріз, ми будемо виходити з цієї ситуації навіть таким шляхом (розпуск Ради,-Ред.)», – наголосив Зеленський.

ТУПИЦКИЙ ОБЪЯСНИЛ, ПОЧЕМУ РАДА НЕ МОЖЕТ РАСПУСТИТЬ КСУ

Председатель КСУ Александр ТУПИЦКИЙ:

«Если кому-то кажется, что можно остановить работу Конституционного Суда такими методами, то он ошибается. В Основном Законе — Конституции Украины, в главе 12, расписаны и полномочия Конституционного Суда, и судьи Конституционного Суда, и порядок его увольнения. Только Конституция может обеспечить непрерывность деятельности Конституционного Суда.

…Судью КС может вывести из здания суда, с этой работы только обвинительный приговор, вступивший в законную силу».

ВІКТОР ШИШКІН:

«ІНФОРМАЦІЙНІ ХВИЛІ НАВКОЛО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ СТВОРЕНІ АБСОЛЮТНО ШТУЧНО! РІШЕННЯ КСУ Є ПРАВОВИМ!

«Претензії потрібно висувати не суддям Конституційного Суду, а хибнокомпетентним псевдореформаторам, котрі в силу своєї безграмотності приймають закони низької якості!

Сам «напад» на КСУ здійснений з метою чинення тиску на суддів напередодні розгляду закону «Про викрадення української землі політико-економічними методами». Також, причиною є мета чергової узурпації влади Зеленським через незаконний антиконституційний розпуск Конституційного Суду.

Читайте та глибоко аналізуйте рішення КСУ, розглядайте все в комплексі! Ворогами України розігрується багатоходова операція!»

*   *   *

Секретар Антикорупційного комітету Верховної Ради Володимир КАБАЧЕНКО:

«…Комітет рекомендує прийняти законопроект Разумкова як найбільш компромісний. Законопроект президента Володимира Зеленського – неконституційний».

НОВА ЗАЯВА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО РОЗПУСК ВЕРХОВНОЇ РАДИ Є КРИМІНАЛЬНИМ ЗЛОЧИНОМ — АДВОКАТ

Про це в ефірі “Прямого” заявила адвокат, голова ГО “Громадський люстраційний комітет” Тетяна КОЗАЧЕНКО:

«Це говорить про склад статті 344 Кримінального кодексу – тиск на державного діяча з метою прийняття ним упередженого рішення фактично в інтересах третіх осіб. Це реально склад злочину. Питання в тому, що у нас президент під політичною відповідальністю, я б сказала. І в цій частині це може мати місце тільки в майбутньому – після того, як він складе повноваження, або в порядку закону про імпічмент», – сказала правозахисниця.

Сергій НАРОЖНИЙ:

«ЯКЩО ЦЕ НЕ ШАНТАЖ, ТО ЩО ЦЕ?

Зеленський вважає, що депутати монобільшості мають підтримати його законопроект про розпуск КСУ тому, що «вони завдяки мені стали депутатами». Якщо це не шантаж, то що це? А з мораллю тут все гаразд? Знову сумнозвісне: я тобі, а ти мені… Такий собі скромний натяк на те, що політичний хабар треба відпрацьовувати».

СТАВЛЕННЯ ЯК ДО БИДЛА – ТУКА ПРО АУДІОЗВЕРНЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ФРАКЦІЇ «СЛУГИ НАРОДУ»

Заступник міністра тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (2016-2019) Георгій ТУКА: 

«В мене таке відчуття, що актор Володимир Зеленський затримався трошки в ролі Наполеона. Але порівнювати історичні постаті Наполеона Бонапарта і Володимира Зеленського – це просто карикатурно. Але такі ознаки.

Якщо просто проаналізувати ті меседжі, які намагався донести Зеленський до своєї фракції, то, з моєї точки зору, це просто ставлення до конкретних людей як до бидла. Там такі тези… Це навіть не прохання – він звертається до власної фракції. Та хто ти такий, Володимир Олександрович Зеленський, щоб так взагалі до будь-яких людей ставитися і звертатися», – підкреслив Георгій Тука.

ПОПУЛІЗМ ЗЕЛЕНСЬКОГО І ЙОГО КОМАНДИ ВЕДЕ УКРАЇНУ ДО ЕКОНОМІЧНОЇ КАТАСТРОФИ — КНЯЖИЦЬКИЙ

Народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Микола КНЯЖИЦЬКИЙ:

«Бюджету ми не маємо. Ми не розуміємо, який там буде дефіцит. Вони 300 мільярдів поклали. Але кошти від МВФ навіть у цьому році не поступили. Ми не розуміємо, яке буде падіння промислового виробництва що постійно продовжується. Отже, бюджету ми не маємо.

Ми зайшли, вибравши Зеленського, у прогнозований хаос. При владі абсолютно непрофесійні люди, які знищують Україну. Грошей немає, їх зараз друкують, і через це є інфляція. Через штучні зобов’язання кредитують Нацбанк, державні банки для того, щоб у якийсь спосіб генерувати цю грошову масу. Це все завершиться нічим. Ми рухаємося до економічної катастрофи.

А чи існує в Україні якась зрозуміла політика, як діяти у боротьбі з коронавірусом? Ні. У нас люди самі виживають. Дуже багато хворих. Чи бачимо ми, що держава це розуміє? Ні. Зростає смертність, люди помирають. Хто сильніший – виживає. Це все само по собі відбувається. Немає державної політики, бо немає державної влади.

Популізм і непрофесійність чинної влади може призвести до позачергових президентських і парламентських виборів навесні 2021 року.

“Проголосували, на жаль, люди під впливом зовнішніх впливів і чинників за порожніх і нездатних управляти популістів, які доводять країну до ручки. Триватиме це не дуже довго. Чим закінчиться – не знаю. Але передбачаю, що навесні будемо мати наступні вибори – і парламенту, і президента”, – зазначив нардеп.

МЗС ФРАНЦІЇ НЕ ПІДТРИМУВАЛО ДІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО У ВІДНОШЕННІ КСУ – ЄЛІСЄЄВ

Экспредставник України в Євросоюзі Костянтин ЄЛІСЄЄВ:

“В офіційному повідомленні глава МЗС Франції ні слова не сказав, що “Франція підтримує рішучість дій Зеленського після рішень КСУ”, як про це бравурно заявило МЗС України”. Некоректно – приписувати співрозмовнику, те що він не казав», — зазначив Єлісєєв.

(Після співбесіди міністра закордонних справ Дмитра Кулеби з міністром Європи та закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном МЗС України опублікувало заяву, що Франція підтримує рішучі дії президента Зеленського у відношенні до Конституційного Суду України).

ПОГАНО, КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИГЛЯДАЄ СТРАШНИМ, АЛЕ ЩЕ ГІРШЕ, КОЛИ ВІН ВИГЛЯДАЄ СМІШНО – ПОРОШЕНКО

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро ПОРОШЕНКО:

Вчора Зеленський намагався налякати Верховну Раду й українське суспільство. Це дуже погано, коли Зеленський хоче бути страшним і когось налякати. Я йому казав ще рік тому і можу повторити – вас ніхто не боїться, ви навпаки стаєте дуже смішним. Погано, коли президент виглядає страшно, але ще гірше, коли над ним сміються. Зупиніться. Я ще раз нагадую свою пропозицію, коли я наполегливо радив – зберіть керівників фракцій Верховної Ради, і ми разом готові пошукати вихід з конституційної кризи, куди ви затягнули країну.

Залиште вже у спокої Конституцію. І не треба лякати Україну й українців достроковими парламентськими виборами, ви, пане Зеленський, на них програєте, бо ви втратили довіру людей”, – резюмував Петро Порошенко.

Гліб БАБІЧ:

«БІЖИ, ВОВА, БІЖИ…

Тут нам фігурант важливу річ сказав, а ви, може й не помітили?

Спершу, він нагадав про втечу Януковича. Мовляв, ніде не було в Конституції сказано, що він позбавляється своїх повноважень через втечу.

Так ні, каже — оголосили про це, оголосили вибори — і правильно зробили.

І всі підтримали!

Я, каже, тоді перед екраном сидів — трохи з штанів не вискочив, так підтримав! Тому що, каже, це дуже захищає державу і суспільство.

А потім він як рубонув заяву — трохи я вже з усього не вискочив.

Ось так прямо і сказав:

«Зараз відбувається ТЕ Ж САМЕ, повірте МЕНІ…»

Упссссс…

Тут я говорити вже не зміг, заплакав. І телевізор заплакав. І собака заплакав, хоч у мене і немає собаки.

Вова! Тобто ти вже і валізи зібрав, сонце моє? ТИ ТЕЖ??? Через втечу??? Який розумний хлопчик! Це ж реально кращий варіант.

Ну нарешті!

Тільки через Харків і Донецьк не лізь. Там навіть Федоровича завернули.

Відразу дуй через Крим. Там у тебе і переночувати є де.

А там до Ростова — рукою подати.

Біжи Вова, біжи!

Пацан сказав — пацан має робити!»

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *