ХРОНИКА ПРЕЗИДЕНТСКОГО ПАДЕНИЯ

РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСЬКОГО РУХНУВ…

Ірина ФРІЗ: 

«КМІС, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував свіжі результати соцопитування українців, проведеного з 15 по 18 жовтня 2021 року.

Офшорна історія Зеленського, відставка Разумкова, «Вагнергейт» нанесли істотний удар по рівню довіри керманича «слуг». Лише за місяць його позиції рейтингу впали на дев’ять відсотків. Тобто, якби вибори відбулись в ці вихідні за Зеленського проголосували б всього 19 % (!). А це ще не було платіжок за опалювання, енергетичних перебоїв через створений владою дефіцит, відповідного скачка інфляції через незграбну економічну та грошово-кредитну політику, зростання цін на пальне, продукти харчування тощо.

Відсутність управлінського досвіду та державного мислення, професійного підходу та стратегічного бачення при плануванні і прогнозуванні у найвідповідальніші для України часи стають очевидними рисами правління Зеленського, що призводить до тотального розчарування украінців. Особливо, коли мова йде про приреченість украінців на виживання в часи пандемії.

Квоту довіри вже давно вичерпано, брехня та пусті обіцянки не виправлять ті помилки, з якими «зелена влада» продовжує руйнацію держави».

ВСЕ РУКОВОДСТВО СТРАНЫ — ВКЛЮЧАЯ ПРЕЗИДЕНТА, ГЛАВ СБУ, МВД, ГЕНПРОКУРОРА, НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБЫ ВНЕШНЕЙ РАЗВЕДКИ, ОКАЗАЛОСЬ БЕЗОТВЕТСТВЕННЫМ

Юрій БУТУСОВ: 

«В составе СНБО 23 руководителя государства, каждый из них берет на себя личную ответственность и ставит подпись, проверяя достоверность принятого решения. Решение СНБО вводится в действие указом президента Владимира Зеленского, который располагает своей вертикалью власти для подготовки решений.

И вот оказалось, что все руководство страны — включая президента, глав СБУ, МВД, генпрокурора, начальника службы внешней разведки, не изучили вообще вопрос, который им передали на подпись, и подмахнули не глядя какую-то справку о введении санкций против 558 человек 4 июня 2021 года. И вдвойне интересно, что 108 из этих людей за четыре месяца смогли найти контакты с членами СНБО и добиться признания ошибочности введения санкций и вычеркивания из списка. 20% ошибок в указе президента обнаружилось сразу после того, как произошла замена министра МВД и вместо Авакова назначен Монастырский.

Эта история показывает насколько безответственно вообще прорабатываются решения президента, и насколько легко на них затем повлиять. Получается, сам Зеленский не относится к санкциям серьезно, и принимает решения в расчете, что все всегда можно переделать. «Лес рубят — щепки летят», хорошо, что список был не расстрельный».

Детальней про «чудовищную ошибку»: https://censor.net/…/108_chelovek_vklyucheny_v…

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТА ШЕФІР НАМАГАЛИСЬ ВИТЯГНУТИ ДОЛАРОВІ ДЕПОЗИТИ З БАНКУ КУРЧЕНКА: НОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ «СХЕМ» ВИКЛИКАЛО СКАНДАЛ

«Поза чергою». Думаю, це найбільш влучна та лаконічна характеристика дій Володимира Зеленського та Сергія Шефіра, про які йдеться у новому розслідуванні «Схем» авторства Максим Савчук», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Наталія СЕДЛЕЦЬКА:

«Це історія про те, як вони намагались витягнути свої доларові депозити з банку Сергія Курченка в обхід законної процедури черговості. Коли десятки тисяч людей страждали від раптового «банкопаду» — але знаходились одиниці, які вигадували, як їм бути «рівнішими» за інших.

Знаєте, коли є порядок, закон, чітко визначена процедура — а є люди, які вирішують, що можна усім вищеперерахованим знехтувати, бо «дуже треба». І байдуже, що такі дії призводять до несправедливості і залишають інших у законній черзі ні з чим.

Хтось може сказати навіть, що це — частина українського менталітету. Але по-перше, таке мислення власне і віддаляє українців від цивілізованого світу. А по-друге, не всі з цих людей згодом очолюють державу», — завершує Седлецька.

Geo LEROS: 

«ПРЕЗИДЕНТ ВИЯВИВСЯ БРЕХУНОМ І ЗРАДНИКОМ…

Людиною для якої головною ціністю є власний рейтинг, його персональне збагачення і ванна під назвою «найвеличніший лідер сучасності», де поруч Ермак інкасує награбоване.

Зеленський і справді створив свою «країну мрій», де на ключові державні посади призначені друзі та наближені особи 95 кварталу, де правохоронні органи стали іграшкою в руках Зеленського, особливо проти опонентів його режиму, де прикладом державної системи стали режими Путіна та Лукашенка.

Кожен пункт виборчої програми виявився на@баловом своїх громадян та своеї команди.

Едине що стає зрозумілим з кожним днем — це те, що бути зрадником це суть днк Зеленського».

БУЙМІСТЕР: ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЖЕ ПІШЛА УСЯ ПЕРША ДЕСЯТКА ЗІ СПИСКУ “СЛУГ НАРОДУ”

В оточенні президента Володимира Зеленського вже не залишилося людей, які підтримували його під час передвиборчої кампанії та складали першу десятку “Слуги народу”. Про це в етері “Прямого” сказала позафракційна народна депутатка Людмила БУЙМІСТЕР:

“Якщо ми подивимося на перші номери списку, першу десятку списку “Слуга народу” тоді, під час президентської кампанії, хто підтримував президента, то жодних цих людей зараз в оточенні президента не залишилось.

Але саме завдяки тому, що був Рябошапка, що був Разумков, Данилюк, принаймні мене точно переконувало в тому, що буде фахова команда, яка дійсно зможе якісь зміни втілювати в життя. Але сьогодні жодної людини з цієї команди в оточенні президента немає

Негативний відбір переміг над здоровим глуздом сьогодні. Якщо ми подивимося на суть тих рішень, які пропонуються на голосування в парламенті, які приймаються в уряді на всіх рівнях, в державних регуляторах і так далі, – це точно не програма “Слуги народу”. Це точно не ті принципи, які були написані і з якими ми йшли до наших виборців. І це точно не наближує нас ні на крок до виконання наших обіцянок”, – резюмувала Буймістер.https://newsua.one/…/55869-buimister-vid-zelenskogo…

СЕНСАЦИЯ! ОКАЗЫВАЕТСЯ ВО ВСЁМ ВИНОВАТЫ «ВЛИЯТЕЛЬНЫЕ ЛЮДИ»…

Юрій БУТУСОВ: 

«Президент Зеленский признал, что «влиятельные люди» остановили исполнение программы сотрудничества с МВФ, судебную и антикоррупционную реформы в Украине! Кто же это, более влиятельный, чем сам президент?

18 октября в интервью с президентом журналист Вадим Карпьяк спросил: «Есть проблема с Конституционным судом. Она подвешена. Есть проблема с судебной реформой потому, что Верховный Суд обращается в Конституционный Суд, чтобы проверили всю реформу на конституционность. Есть проблема с Окружным административным судом Киева. Уже полгода, если я не ошибаюсь, ваш безотлагательный законопроект о его ликвидации в парламенте откладывается.

Зеленский: — Его откладывали — и закон о НАБУ, и второе чтение реформы Службы безопасности и этот законопроект (о ликвидации ОАСК. — Ред.), и многие другие влиятельные законы, на которые, к сожалению, влияли влиятельные люди, скажем так. И о выбросах, и экологические законы. Много разных важных вещей»: https://censor.net/…/prinyat_zakon_o_likvidatsii_oask…

Потрясающе, какие-то более влиятельные люди, чем сам президент остановили ключевые антикоррупционные законопроекты и программу с МВФ! Кто же это?!

Центр противодействия коррупции справедливо отметил, что: «одна из причин, почему Офис Зеленского затормозил ликвидацию ОАСК: у Ермака и Татарова с Вовком все чики-пики»: https://censor.net/ru/n3286547

Так что признание своей беспомощности в вопросе ликвидации ОАСК у Зеленского получилось весьма показательное. Он даже боится назвать ответственных за этот провал. Ведь поссориться с Ермаком и Татаровым, от которых Зеленский зависит во всем, это значит поссориться с сами собой. Так что вот так, уважительно — «влиятельные люди». Подумаешь, какой-то МВФ, «влиятельным людям» видней».

УКРАЇНЦЯМ ДОЛЯ ЗАВЖДИ ДАВАЛА ШАНС, АЛЕ «МУДРИЙ НАРІД»

ЗАВЖДИ ОБИРАВ ДЕШЕВІ ОБІЦЯНКИ І ПОПУЛІЗМ

Андрій СМОЛІЙ: 

«У 2019 році попереджали. Просили. Благали. Пояснювали. Бились як риба об лід. Не вийшло. Не дійшло. Не послухали. Зробили «вибір» з пропагандистського серіалу.

Сьогодні осінь 2021 року. Україна на краю, над прірвою, летить в безодню шаленими темпами. Ситуація катастрофічна.

Дешевий газ казали вони? А нате. Тепер будемо мерзнути і платити останні гроші.

17 гривень за куб це ще квіточки. Місцевій владі, школам, садочкам та лікарням вже виставляють суми по 35-45 гривень за куб.

Система субсидій знищена. Як вижити людям? Зеленський два роки назад в своєму відосіку обіцяв знизити ціну в два рази, популізм зашкалював. Все виявилось брехнею.

Дешева електроенергія? Та її взагалі може не бути. А якщо й буде, то знов нас «ляжуть» під Росію. Вугілля не вистачає, електростанції починають простоювати. Наразі маємо в 4 рази менше запасів вугілля ніж необхідно. Скандальний депутат-слуга Герус в чаті фракції вже говорить про «віялові відключення».

Коронавірус б‘є всі рекорди. Сьогодні рекорд смертей за добу. 537. В областях колапс медичної системи. Одеса, Харків, та й менші обласні центри вже не в змозі повноцінно приймати хворих. Вакцинація провалена, нас чекає черговий локдаун. Зате «Велюри» та «Епіцентри» будуть в фаворі.

У мене стійке враження, що влада Зеленського своєю нездатністю до чого не візьмись просто шаленими темпами тягне в чергову московську кабалу. Ще трохи і доведеться купувати «дєшьовий газ» чи імпортувати електроенергію з-за парєбріка. Скоро скажуть що іншого виходу немає.

Я вже мовчу про знищений парламентаризм, здачу національних інтересів по вагнерівцям, провалену зовнішню політику та все інше.

У 2019 році дійсно попереджали. А сьогодні цей серіал «слуга народу» доходить свого апогею. А далі… важкі часи, важка зима і виживання країни. Приїхали…»

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *