ХРОНИКА ПРЕЗИДЕНТСКОГО ПАДЕНИЯ

ЗА ДВА ДНІ КРАЇНУ ПОСТАВИЛИ РАКОМ!

Андрій СМОЛІЙ:

Просто феєричні дні якісь.

Тільки вибори закінчились. Тільки «слуги» та Зеленський вимкнули свої ролики, тільки ганебне «опитування» завершилось…

…як підняли ціну на газ на 35% вже з 1 листопада…

…як знищили антикорупційне законодавство та фактично дозволили всім новітнім чиновникам безбожно красти…

…як Кабмін повернув топ-зарплати в сотні тисяч гривень чиновникам влади Зеленського…

І все за ДВА дні. Що буде далі? Далі буде те про що попереджали.

Зараз найбільш смішно дивитись на тих «опозиціонерів» чи «реформаторів», які у 2019 році не те що не вірили, а відверто сміялися з цих попереджень. Дехто навіть зараз вірить, що можна «змінити ситуацію» і «протестувати під КС».

Хочу всіх дуже розчарувати. Справа не в КС, не в НАЗК, і навіть не в тих нардепах що зробили подання. Справа у тому, хто сидить сьогодні на Банковій, хто керує цим всім парадом і хто зливає країну під глибокий неосовок.

Тому не дивуйтесь, якщо вже скоро ліквідують і демонтуюсь всі демократичні інституції та скасують всі проукраїнські закони.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗНАВ ПРО ПІДГОТОВКУ СКАНДАЛЬНОГО РІШЕННЯ КСУ – БОГДАН

«Я впевнений, що про таке рішення, можливо, знав і президент, знав і його апарат… У тебе є спецслужби, які точно тебе інформували, що готується такий злочин. Яка твоя була реакція? Ніякої. Яка робота проводилася? Ніякої. Це ж кримінальна стаття, якщо ти знаєш про підготовку злочину і не реагуєш.

Найбільшою проблемою є те, що в Офісі президента не передбачають, який буде другий крок, вони не передбачають, що буде через тиждень.

У них горизонт планування – це наступний ефірний день. А це дуже-дуже погано. Це буде призводити постійно до нових наслідків», – зазначив ексглава ОП.

СНАЧАЛА ВЛЯПАЛИСЬ, ТЕПЕРЬ СЪЕЗЖАЮТ!

Людмила ТРИВОЛЬ:

«Страсти.

Владимир Зеленский был настроен очень решительно по поводу увольнения судей Конституционного суда. Прям вот одним махом – уволить всех! А что? И народу нравится: вон как барин разобрался с судьями, погрязшими в коррупции! С таким боевым настроением Владимир Ссаныч пришел к лидерам фракций: мол, давайте накажем этих негодяев, которые возомнили себя небожителями! Но неожиданно получил ответ: не, Ссаныч. Ты это… давай сам, как-то без нас. Решение же откровенно незаконное, если не сказать стремное. Как-то совсем не комильфо за такое голосовать.

Поведение депутатов несколько охладило пыл президента. С главой КСУ Тупицким он вообще встречаться не стал, а после личной встречи с судьями скис и передумал их увольнять. В общем, случилось то, о чем мы неоднократно писали. Происходит какое-то аховое событие, резкий откат страны назад, после чего следует бурная показная реакция Офиса: это не мы, мы не знали, они поломали, но мы сейчас все починим. А потом – бац. Ну не шмогла я! И теперь нужно заболтать тему и красиво съехать с нее. Вот и съезжают: реестр НАЗК с декларациями чиновников работает? Так что вы хотите? Это большая победа!»

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДУМАЄ НЕ ПРО ДРУГИЙ ТЕРМІН, А ПРО ТЕ, ЯК ДОСИДІТИ ПЕРШИЙ – БОГДАН

 «Я не знаю, чия це ідея. Але який другий термін? Ти тільки злітаєш. Ти ще нічого не зробив. В тебе ще нічого не виходить. Який другий термін?

Я не думаю, що зараз він думає про другий термін. Я думаю, що він вже думає, як досидіти перший. Кількість відкладених проблем: Конституційний суд – це відкладена проблема. Він її не вирішив, він сказав: “та потом!”  От бах, на – їж! Верховна Рада – це відкладена проблема. Він її не вирішив. Бах.

Також серед відкладених проблем, які треба вирішувати, – коронавірус, війна, зіткнення, поранені і убиті на Донбасі, “проблема на проблемі” у всіх міністерствах, у внутрішній управлінській вертикалі, у правоохоронній системі “агромєнна проблема”.

…Мені “страшно”, бо Зеленський непогана людина, просто йому в якийсь момент стало подобатись бути президентом…

…Ми скочуємось гірше часів Ющенка, бо скоро ПДВ будуть повертати за “подяку”, до того ж починається глобальна деградація правоохоронних органів. Знов такий стан, коли вони не бояться, вони не просять, а вимагають».

ПОРА ПОДУМАТЬ ОБ ОТСТАВКЕ!

Андрей ГОЛОВАЧЕВ:

«Что делать Зеленскому?

После того, как собственная фракция отказалась поддержать законопроет Зеленского о роспуске КС, ему лучше воспользоваться этим поводом и подать в отставку. В этом случае он сможет еще сохранить о себе неплохие воспоминания у добродушного украинского народа.

Мол я хотел, но олигархи, за которых вы, народ, голосуете, не дали.

И уйти продолжить снимать Сватов и смешить народ.

Если же у Зеленского не хватит мужества, мудрости и благородства уйти сейчас, то он будет постепенно превращаться в посмешище, о которое все будут вытирать ноги. Он станет президентом без всякой власти и превратиться в брюзгу и вредителя, накладывая вето на все законопроекты, который будут приниматься без его согласия.

То есть станет этаким Ющенко -2, который, как известно, был подленьким вредителем при Тимошенко и заслуженно ушел с позорными 5% рейтинга.

Но Зеленский, конечно, не уйдёт. Не тот масштаб личности. Очень мелкий человечек. К тому же очень властолюбивый, самолюбивый и явно страдает синдромом Даннинга-Крюгера».

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *