ХРОНИКА ПРЕЗИДЕНТСКОГО ПАДЕНИЯ

ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ ЗАПРОСИЛИ У США, ТОМУ І ВІЗИТУ БАЙДЕНА В УКРАЇНУ НЕ БУДЕ – ЄЛІСЄЄВ

Держсекретар США Ентоні Блінкен не запросив президента України Володимира Зеленського відвідати з офіціальним візитом Сполучені Штати, тому візиту американського президента Джо Байдена до України також не буде.  Про це в ефірі “Прямого” заявив дипломат, представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 роках Костянтин ЄЛІСЄЄВ.

“Сьогодні президент Зеленський сказав, що передав запрошення президенту Байдену здійснити візит. Звичайно, дуже дипломатично відреагував держсекретар Блінкен, який сказав, що я передам це запрошення. Хоча це запрошення Зеленський передавав ще під час першої телефонної розмови, що відбулася. Але мене тут цікавить не стільки запрошення українського президента, а цікавить, чому держсекретар Блінкен не передав запрошення від президента Байдена здійснити візит Зеленського до Білого дому. Мені здається, що це було б дуже важливо. Як правило, це робиться, коли їде і коли все добре, і теж анонсується таке запрошення. На жаль, його не сталося”, – зазначив він.

На думку Єлісєєва, цього року візит президента США Джо Байдена до України не відбудеться. “І давайте прямо це визнаємо. Про це натякнув держсекретар Блінкен – про те, що, по-перше, зараз він дуже зайнятий. По-друге, є проблеми з COVID, тому дуже обмежені візити. І третє, найголовніше – вони хочуть побачити, що Україна виконує те, що обіцяє, що в України є історія успіху і так далі. А ви ж бачили, що згадували про важливість співпраці з МВФ, наприклад. А де у нас співпраця з МВФ? Вона на нулі у нас сьогодні. До того ж те, що ми обіцяли – проблема реформи державного управління, корпоративний менеджмент – на жаль, тут ми даємо тільки задню, а не рухаємося вперед”, – наголосив дипломат.

“Тому Байден їде в країну, де він бачить історію успіху. І ще одне. Про це американці офіційно не скажуть. Але скажімо чесно, як можна їхати в Україну, коли проти тебе досі українська влада проводить розслідування? Це сумнозвісні плівки “Байден-Порошенко”. Це справа, яка ще не закрита. Про створення яких умов для візиту йдеться? Тобто українська сторона має створити умови, щоб дійсно цей візит був успішний, щоб клімат був дуже позитивний. І тоді, звичайно, я думаю, Байден із задоволенням у черговий раз приїде до України. Бо він її добре знає, у нього дуже багато друзів тут. І весь український народ його чекає. І все-таки я дуже сподіваюся, що Банкова зробить все можливе, щоб рано чи пізно цей візит все-таки здійснився”, – підкреслив він.

Андрій СМОЛІЙ: 

«УКРАЇНУ НЕ ЗАПРОСИЛИ НА САМІТ НАТО В ЧЕРВНІ. У МЗС «ОБУРЕНІ». У ЗЕЛЕНСЬКОГО МОВЧАТЬ

Проте, все значно зрозуміліше.

Два роки президент країни ігнорував саміти НАТО. (Вперше з 2014 року).

Два роки президент намагався заглянути в очі Путіну.

Два роки ганьби на міжнародній арені, коли зашквари та скандали захлинули Україну.

Більше того, два роки влада Зеленського ламала інституції, узурповувала контроль над всім, знищувала незалежність правоохоронних органів, переслідувала опозицію. А тепер ми питаємо, чому Україну не запросили на саміт НАТО.

Та тому що нас не поважають, над владою кварталу сміються, а вчинки «слуг народу» зневажають. Маємо результат».

НАСЛІДКИ ПРЕЗИДЕНТСТВА ЗЕЛЕНСЬКОГО: В УКРАЇНІ СТРІМКО СКОРОТИЛОСЬ ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

Попри переможні заяви про нібито стрімке зростання в Україні промислового виробництва, воно насправді залишається набагато нижчим, аніж було на час передачі влади від п’ятого президента Петра Порошенка до Володимира Зеленського.

Про це заявили експерти “ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНСТИТУТУ”.

“Останні дані Держстату за підсумками січня-квітня 2021 року справді показали деяке збільшення промислового виробництва (на 1,5%) у порівнянні з тим же часом 2020-го (фактично, на тлі провалу). Однак це аж ніяк не є результатом успішної економічної політики Зеленського та його уряду.

Адже на цьому тлі промислове виробництво залишається на 5,6% меншим, аніж було у січні-квітні 2019 року. Тобто, перед переходом влади до Володимира Зеленського та його команди”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нинішнє “зростання” відбулося виключно за рахунок набагато глибшого обвалу промисловості минулого року. Адже за перші чотири місяці 2020-го її виробництво зменшилося на 7% у порівнянні з тим же періодом 2019-го.

“Так само як і “вражаюче” зростання на 13% промислового виробництва у квітні 2021-го у порівнянні з квітнем 2020-го, також є лише наслідком набагато глибшого обвалу у квітні минулого року.

У підсумку українська промисловість у квітні 2021 року виробила навіть на 4,1% менше, аніж у квітні 2019-го року – коли чинного президента саме обирали на посаду”, – кажуть фахівці.

Вони також наголосили, що наразі українська промисловість перебуває у гіршому стані, ніж за президентства Петра Порошенка.

“Насправді не просто втрачено два роки з весни 2019-го року для економічного і промислового зростання України. Економіка та особливо промисловість сьогодні перебувають у значно гіршому стані, аніж перед передачею влади Володимиру Зеленському від Петра Порошенка.

При цьому до приходу до влади Зеленського і українська економіка загалом, і промислове виробництво динамічно зростали. Наприклад, промислове виробництво зросло на 5,7% (з січня-квітня 2017 по січень-квітень 2019-го). А протягом повних 2016-2018 років – на 8,3%”, – зауважили в “Європейському інституті”.

Нагадаємо, у першому кварталі 2021 року ВВП України зменшився на 2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, у 2020 році інвестиції в економіку України впали майже на 40%. 

НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО МИ ПОБАЧИЛИ МАЛЕНЬКОГО ЗАКОМПЛЕКСОВАНОГО ДИКТАТОРА – ФРІЗ

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції з нагоди двох років свого перебування на посаді поводився як закомплексований диктатор. Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина ФРІЗ.

“Насправді, на пресконференції ми побачили маленького, закомплексованого диктатора, який неспроможний свою диктатуру презентувати як слід. Адже він (президент – ред.) нічого не знає. Аналітики виявили, що Зеленський найчастіше використовував слова “не знаю”, “не маю розуміння” або “не впевнений”, – сказала депутатка.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДТВЕРДИВ СТАТУС ЧЕМПІОНА З ЛИЦЕМІРСТВА – ЧЕКАЛКИН ПРО ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ ПРЕЗИДЕНТА

Про це в ефірі “Прямого” заявив шоумен Дмитро ЧЕКАЛКИН.

«Ще в минулому році, після першої пресконференції, коли він заявив, що ми будемо чемпіонами світу по боротьбі з коронавірусом, я сказав, що ви стали вже чемпіонами з лицемірства. Тому що стільки невиконаних обіцянок і стільки брехні, яка була ще на початку його виборчої кампанії… Тобто він засуджував Порошенка за те, що в нього Липецька фабрика, яка на той час уже була чотири роки зачинена, а сам продовжував і досі продовжує продавати свої серіали в Росію і він просто отримує гроші від “Газпрому”. Він звинувачував Порошенка, що в нього там були офшори, на яких було знайдено зрештою 3000 доларів, а він десятки мільйонів отримував на свої офшори. І це тільки те, що знайшли “кроллівці” (агентство Kroll – ред.) по відмиванню грошей Коломойського», – заявив він.

«Тобто у нас вкрали, за мінімальними підрахунками – по тому, що знайшли по “ПриватБанку” – 5,5 мільярда. І ці гроші вкрадені були і відмивалися саме завдяки офшорами, в тому числі Зеленського. А сьогодні він продовжує брехати, продовжує давати обіцянки, які ніколи не виконає.

Сьогодні достатньо вже підстав для того, що дійсно називати його не чемпіоном по боротьбі з коронавірусом, в якій абсолютно програшна в нього ситуація. Ми на останньому місці і по вакцинації, і по кількості вакцин, завезених, і немає абсолютно ніякого шансу у нас вийти з цієї кризи при такому керівництві. Тому він знову ж таки підтверджує свій статус чемпіона з лицемірства, а не чемпіона по боротьбі з економічними негараздами, з бідністю і таке інше», – додав шоумен.

Нагадаємо, за даними незалежної платформи VoxUkraine, менш ніж 18% ключових фактологічних висловлювань президента України Володимира Зеленського на нещодавній пресконференції були правдиві.

ЧАС ВИКОНУВАТИ ОБІЦЯНКИ: НА САЙТІ ОПУ СТВОРИЛИ ПЕТИЦІЮ З ВИМОГОЮ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗВІЛЬНИТИ РЕЗИДЕНЦІЮ У КОНЧА-ЗАСПІ

Під час передвиборчої кампанії у 2019 році Володимир Зеленський неодноразово стверджував, що державні резиденції треба віддати дітям під табори, проте у 2020 році зайняв резиденцію у Конча-Заспі. Саме це стало приводом для створення петиції, у якій вимагаємо від президента звільнити резиденцію та віддати її дітям.

Про це в ефірі “Прямого” розповів політолог Андрій СМОЛІЙ.

“Ініціатором цієї петиції був сам Володимир Зеленський. Ще у 2019 році він заявив, що не хоче в’їжджати та мати справу з державними резиденціями. А хоче віддати їх дітям чи під санаторії – це європейська практика. Він порушив свої обіцянки. Зеленський спровокував обговорення його можливого виселення з цієї резиденції. Зеленський і його команда наразі займаються подвійними стандартами. З однієї сторони говорять, що будуть проводити аудит на державних дачах, у тому числі в Конча-Заспі, а з іншої – Зеленський сам вселився в резиденцію. Тобто по суті, він би хотів замінити не своїх людей на своїх”, – зазначив Смолій.

Також політолог нагадав, що на утримання цієї резиденції в рік виділяються десятки мільйонів гривень. “У 2019 році були витрачені сотні тисяч гривень, щоб її відремонтувати”, – додав Смолій.

25 травня на сайті президента України з’явилася електронна петиція з вимогою звільнити Зеленському державну резиденцію у Конча-Заспі та створити там дитячий табір.  “ВИМАГАЄМО від президента негайно виїхати з державної резиденції у Конча-Заспі та створити там дитячий табір коштом Державного управління справами. Пріоритетне право перебування у цьому дитячому таборі мають отримувати діти захисників України, які загинули у російсько-українській війні. Не обіцяйте, а дійТЕ!”, – йдеться у петиції.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ МАЄ ВИКОНАТИ ВЛАСНУ ОБІЦЯНКУ ТА ПІТИ У ВІДСТАВКУ – ГОРКОВЕНКО

Президент України Володимир Зеленський має виконати свою передвиборчу обіцянку та піди у відставку за порушення закону України. Про це в ефірі “Прямого” заявив Володимир ГОРКОВЕНКО.

Він нагадав, що Офіс президента України Володимира Зеленського програв апеляцію щодо звільнення його з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Крім того, рішенням Верховного Суду встановлено, що президент не мав права звільняти Горковенка з посади, а скасування указу про його призначення є протиправним рішенням.

“Це політичний крок. Ми пропонуємо президенту виконати свою політичну обіцянку – піти у відставку. Тим більше, що порушив не вперше, але напевно це перше рішення суду, яке це порушення підтверджує. Тому ми це рішення суду їм (адміністрації Офісу президента – ред.) обов’язково надамо. Ми також розглядаємо можливості ще одного судового позову, щодо компенсації завданих збитків, які пов’язані з протиправним указом і рішенням президента України”, – заявив Горковенко.

Нагадаємо, Володимир Зеленський програв апеляцію щодо скасування указу про призначення Володимира Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

КЛОУН ТАКИ СОБИРАЕТСЯ ЗАКОНЧИТЬ ВОЙНУ… КАПИТУЛЯЦИЕЙ!

Irina MEDUSHEVSKAYA:

«О! Я всё поняла, хвала Всевышнему! И Бигус, и белые польта в тивилизоре, и ядовитые топ-блогеры в Королевстве со своими иезуитскими постами — всё работает на одну цель! И это вовсе не Порошенко.

Они его пинают, бо 73% нарид уже на это имя натаскан узеленскими, нафига велосипед изобретать, даже без команды «фас» бросаюся на защиту Шестого. Я иногда думаю, шо у этих адептов Шестого никто от ковида не умирал, они не хоронили своих друзей и близких, иначе бы порвали Зе как тузик грелку за провал вакцинации, когда каждый день от ковида умирает 200 граждан Украины.

Так вот, я шо хочу сказать: СП-2 будет введен в эксплуатацию. А для Украины — это даже не денежные потери, это прямая угроза масштабного вторжения в Украину РФской армии. До СП-2 Путин не мог себе позволить такого — Европа бы ему голову откусила. Ведь в украинской ГТС их газ — европейский! Ну а вот теперь — путь расчищен. И нарид исподволь приучают к новому видосику Шестого о капитуляции под лозунгом «я обещал вам закончить войну? Я её закончил!»

Не приведи Господь до такого мне дожить…

А вы продолжайте лайкать ересь, милуйтесь Миловановым и чморите ПАП, с вас станется…»

(Далі буде).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *