«УКРАЇНСЬКИЙ ЧАСОПИС»:· «ПЕТРА ПОРОШЕНКА НАЗВАНО НАЙЕФЕКТИВНІШИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ У СФЕРІ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ.

Про це йдеться у результатах дослідження аналітичного центру зовнішньої політики та міжнародної безпеки “Українська призма”.

Серед 100 експертів зовнішньої політики 75 заявило, що Порошенко найкраще справлявся зі своїми міжнародними обов’язками президента. На другому місці Леонід Кучма із 14 голосами експертів. Третій — Леонід Кравчук (5 голосів), четвертий – Володимир Зеленський (4 голоси). Віктора Ющенка підтримали лише 2 експерти.

На думку аналітиків центру найбільшими перемогами України за останні 30 років є укладання угоди про Асоціацію між ЄС та Україною (45 голосів) та отримання “безвізу” із країнами ЄС (24 голоси). Нагадуємо, що обидва досягнення втілила команда Петра Порошенка.

Щодо очільників МЗС, то першість займає Павло Клімкін. За нього проголосували 31 експерт. Саме Клімкін разом з п’ятим президентом брав участь у перемовинах щодо Асоціації Україна-ЄС та підписанні “безвізу”. Міністра МЗС із ЗеКоманди Дмитра Кулебу вважають ефективним лиш 8 експертів».

У ВОЙНЫ СВОИ ЗАКОНЫ!

Алексей ВАЛЕНКО:

«ГЕНЕРАЛ, КОТОРОГО СУДИЛИ НА ДНЕПРОПЕТРОВЩИНЕ, СТАЛ СОВЕТНИКОМ ГЛАВЫ ВСУ

Генерал Виктор Назаров, которого на Днепропетровщине приговорили к восьми годам заключения, стал советником Главнокомандующего Вооруженных сил Украины по политическим вопросам. Об этом сообщает «Военный курьер Украины».

Напомним, Виктора Назарова обвиняли в служебной халатности за то, что он в июле 2014 года отдал приказ отправиться на защиту Луганского аэропорта десантниками 25-й Днепропетровской бригады. Они вылетели на транспортном борту Ил-76 на охваченной войной с российскими оккупантами Луганщину. В окрестностях аэропорта уже вовсю хозяйничали русские наемники. На подлете к цели Ил-76 был сбит из зенитно-ракетного комплекса «Игла». Все 49 человек, которые были на борту погибли.

Павлоградский горрайонный суд приговорил Виктора Назарова к восьми годам тюрьмы. Апелляционный суд Днепропетровской области подтвердил приговор. Но в Верховном суде Украины генерала оправдали полностью».

БУДУЩЕГО У УКРАИНЫ С ТАКИМИ ПАТРИОТАМИ КАК ВЫ МОЖЕТ И НЕ БЫТЬ! НА ЖАЛЬ…

Irina MEDUSHEVSKAYA:

Та шо ж такое! Три дня подряд у меня:

на пляже — «Та нет никакой войны, Зеленский её закончил!»

в такси — «Та это всё Порошенко войну начал!»

по телефону — «Та шо ты придираешься к Шестому, он закончил войну, начатую ПАП, он одел и обул армию, которую ПАП разграбил, он закупил вооружение, которое ПАП распродал!»

А ведь это не смешно. Мне это говорили вполне адекватные люди… На мои вопросы — «А почему Шестой отдал Цемаха, слил операцию по вагнеровцам, не сделал ни единого военного заказа за два года, не освободил ни пяди украинской земли, почему у него Ермак и папа, и мама в плане международной политики?» — смех…

Мне тут многие в комментах пишут про «сбитого лётчика», пишут люди, которые сейчас призывают меня вырастить и обучить немедленно «нового летчика». И пишут же не идиоты, типа…

Я так скажу: вы давайте, обойдите все ясли и детсадики Украины, найдите там достойное дитя и делайте из него президента! Я вам мешать не буду! Просто у меня времени на это нет, мне Украину сейчас спасать нужно, а не «когда-нибудь» в будущем! Будущего у Украины с такими патриотами как вы может и не быть! На жаль…

Именно поэтому я всячески поддерживаю Петро Порошенко, поддерживаю как умею, может и не сильно Петр Алексеевич это ощущает, мою поддержку, но она есть! И будет!

А я свой выбор сделала!»

Петро ПОРОШЕНКО:

«СМОТРИТЕ, КАКАЯ СИЛА! НИКТО НЕ СПОСОБЕН НАС СЛОМАТЬ. НИ СНАРУЖИ, НИ ВНУТРИ. ЭТО СТО ПРОЦЕНТОВ!»

Эмоциональный комментарий пятого президента Украины во время Марша патриотов.

Павло БОНДАРЕНКО:

ЧОМУ В УКРАЇНІ ЖИТИ ПОГАНО

«Один товаріщ, з тих, хто дуже не любить усіляких «алігархов» та «бариг», раптом риторичне питання поставив, як то кажуть, ребром: коли українці житимуть як американці і хто для цього має прийти до влади. Я аж очі витріщив: невже бувають наскільки бідні розумом люди?

Але оскільки виявилося, що є — дозвольте відповісти.

Не у владі справа. У людях. Американська цивілізація будувалася століттями й починалася з дуелей на револьверах та суду Лінча. У першій половині ХІХ століття в США середня тривалість життя чоловіків до 40 років не дотягувала. Десятиліттями они вибудоввали цивілізовані правила гри, бо на власному прикладі переконалися, що іншого шляху немає.

У нас люди Закон не поважають. І тих, хто прагне жити за правилами та законами вважають ледь не дурниками. Станьте на пішохідному переході й усе побачите на власні очі.

Американці у першій половині ХХ століття насмерть билися за свої права з роботодавцями та владою… А у нас за статистикою 73% чекають на прихід «доброго царя», який «бариг» та «олігархів» здолає, їхні мільярди забере і народу роздасть. На халяву, то єсть даром.

У Сполучених Штатах народ поважає багатих. І сам прагне стати багатим. Хтось, працючи, мов віл. Хтось навіть і не зовсім чесними методами як, наприклад Рокфелер. Але підприємливих, енергійних, розумних, наділених фартом там люблять, цінують і поважають.

У нас людей успішних, які самі працюють та іншим роботу дають, ненавидять до скреготу зубів. Сичать у спину і готові нишком підніжку підставити.

У США живуть за принципом, що його у 1961 році висловив у своїй інавгураційній промові президент Джон Кеннеді:

«Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни!»

У нас же товаріщі питають так: «А шо мені та Україна дала»?Ключове слово — «дала».

У нас товаріщі за кілограм гречки віддаються душею й тілом тим самим олігархам, яких так ненавидять, і нічого «такого» в цьому не бачать. А потім їм влада «не така».

Так от: не у владі справа. Справа в людях. На жаль мусимо констатувати, що громадян у нас не більше ніж третина. Решта- «мешканці»».

“ЧОМУ ЛУКАШЕНКО ЗАПЕРЕЧИВ ДЗВІНОК ЗЕЛЕНСЬКОГО З ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ПРО “ВАГНЕРІВЦІВ”? ВІДПОВІДЬ ПРОСТА..”, – ВЕТЕРАН АТО

Валерій ПРОЗАПАС:

 «Відповідь проста – тоді б довелося визнати свою обізнаність, що ті “невідомі люди” насправді міжнародні злочинці, і тим ніби підставити свого кремлівського хозяїна, бо тоді стане ясно, ХТО насправді вимагав передати їх в Москву.

А так впав на дурачка – “просто пєрєдал русскіх граждан домой”. Які вагнерівці? Який Зеленський? Вперше чую, я вобщє картоплю саджав.

Просто Лукашенко до всирачки боїться Путіна, він тепер просто ще один аватар, і Білорусі насправді вже не існує, а є той самий “одіннарод”, до якого так хочуть додати українців.

Скоріше за все мотивація Зеленського попередити Лукашенка була така сама, його тупо залякали – уявіть як би відреагував Путін на захоплення своїх живодерів, які вбивали на Донбасі?

Тепер порадочєк – Путін задоволений, Лукашенко вислужився, Зеленський проявив гнучкість хребта, весь світ дивиться на все це, як на якихось дурачків».

“ЯКЩО МЕНЕ ЗНАЙДУТЬ МЕРТВИМ І СКАЖУТЬ, ЩО ЦЕ ЧЕРГОВЕ САМОГУБСТВО – НЕ ВІРТЕ, МЕНЕ ВБИЛИ,

Кандидат наук з державного управління, народний депутат від партії ОПЗЖ Ілля Кива після появи новини про смерть його однопартійця, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова оприлюднив пост на фейсбуці.

“Якщо мене знайдуть мертвим і скажуть, що це чергове самогубство – не вірте, мене вбили”, – зазначив він.

48-річний Костянтин Павлов був новою політичною “зіркою” ОПЗЖ – набрав 56,9% голосів виборців й випередив суперника зі “Слуги народу” на понад 15% під час виборів мера Кривого Рогу у 2020 році.

Тетяна МАЗНИЧЕНКО:

«Я ЕЙ ГОВОРЮ: — УВАЖАЕМАЯ КОРОВА, МОЖНО ПРОЙТИ?

А она мне:  — Нє «уважаемая», а шановна! І не бариня — обійдеш!

І я обійшла. По бур’янах. Щоб не дратувати шановну…»

 (Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *