ПРОГРАММА ЗЕЛЕНСЬКОГО «ЗДОРОВА КРАЇНА» — ЭТО КАКОЕ-ТО БЕСКОНЕЧНОЕ ОРЕЙРО!

Borislav BEREZA:

«Мне только что показали новую президентскую программу «Здорова країна», которой занимается лично величайший политик современности. И это даже не смех сквозь слезы. Это какое-то бесконечное орейро!

Зеленский возжелал поставить в парках столбики с QR-кодом. И каждый украинец подойдя к такому столбику и наведя свой смартфон на QR-код увидит на экране, как украинские звезды шоу-биза выполняют спортивные упражнения. Например, Потап приседает, Тина Кароль делает выпады, а Винник качает пресс. И тогда можно будет повторять движения за любимой звездой.

Так вот этим проектом Зеленский лично занимается. Проводит совещания, раздаёт поручения, погружается во все вопросы. В общем, это ему реально интересно. Ни одно другое дело его так не захватывало. И это невероятно смешно.

Его при этом не интересует НАТО, ПДЧ, переговоры с западными партнёрами или обороноспособность страны. А лишь развлекуха с шоу-бизом.

Это тот уровень компетентности президента, который мы заслужили.

И как на этот трэш реагировать?!.»

Pavlo KLIMKIN: 

РЕШЕНИЕ САММИТА НАТО ПО УКРАИНЕ — ОТВЕТ ТЕМ, КТО РАЗГОНЯЕТ ′′ ИЗМЕНУ ′′ И ТЕМ, КТО УКРАШАЕТ РЕАЛЬНОСТЬ.

Все предельно четко: Украина будет членом НАТО и механизм этого плана действий по членству.

Вывод такой: НАТО не рассматривает Украину как часть ′′ серой зоны ′′ между Альянсом и Россией и говорит об этом прямым текстом. Это однозначный ответ всем предателям. Время и состояние следующих шагов зависит от нас и наших преобразований и геополитики.

Второе, что мы сейчас оказываем ограниченное влияние, но первое, что мы должны сделать, зависит от нас. Здесь не будут работать манипуляции и имитация. Как говорил митрополит Андрей Шептицкий:  «Нам трудно изменить внешние обстоятельства, но в нашей воле изменить себя».

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХОЧЕ НАТО, А БАЙДЕН — ВІЛЬНУ ВІД КОРУПЦІЇ УКРАЇНУ

Президент США Джозеф Байден висловився з питання прийняття України до лав Північноатлантичного альянсу. Він не виключає членства України в НАТО, але зазначає, що це — справа дуже віддаленої перспективи.

«Моя відповідь — ні. Відповідність критеріям — ось у чому справа. По-перше, треба позбутися корупції, відповідати іншим вимогам, виконати план дій. Ситуація незрозуміла, належить зрозуміти це в майбутньому, а поки ми будемо робити все можливе, щоб Україна була в змозі чинити опір фізичній агресії Росії», — сказав Байден в ході свого виступу на саміті НАТО в Брюсселі.

Володимир Зеленський з цього приводу зазначив, що хоча за останній рік західні країни стали більше підтримувати Україну на шляху до НАТО, проте лідери цих країн як і раніше керуються в першу чергу своїми інтересами. Зеленський підкреслив, що західним країнам пора б зрозуміти одну річ — війна на Донбасі, це війна не просто в Україні, це війна в Європі, і люди на цій війні гинуть, в тому числі за європейські цінності.

Борислав БЕРЕЗА:

«ТРЕБА НЕ ДОПУСТИТИ ПЕРЕВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В ЦЬОМУ РОЦІ

Третє поінформоване джерело підтвердило інформацію і тепер з високою ймовірністю можна стверджувати, що у нас будуть позачергові вибори. І схоже, що вже в цьому році. А тепер подробиці.

В Офісі президента є різні люди — мерзотники, лицеміри, корупціонери, зрадники, дурні і брехуни, але всі вони люди зі здоровим глуздом і розуміють, що з кінцем влади Зеленського настане кінець і їхнього зростання добробуту, а солодке життя може швидко змінитися на кримінальне переслідування за все, у чому вони замішані. Та й сам Володимир Олександрович зовсім не хоче залишати держдачу і реалізовувати своє майбутнє відповідно до історії серіалу «Слуга народу». А в серіалі прототип Зеленського сів за грати.

Тому питання номер один для них усіх — це те, як продовжити владу Зеленського.

Моделювання ситуації та прогнози показують, що після чергового підняття цін на газ для населення і зростання комунальних тарифів, а також цілої низки подій пізньої осені та взимку цього року рейтинг Зеленського буде інтенсивно падати, а на Кабмін і ВР не вдасться перекласти весь негатив. І це говорить про те, що всі мрії Зеленського про другий термін накриваються мідним тазом. І на горизонті починає з’являтися дуже сумний фінал для шостого президента.

Тому оцінивши актуальні рейтинги Зеленського і високу ймовірність його переобрання, на Банковій вирішили йти на позачергові вибори президента.

Так що або 24 серпня, або відразу після нього чекаємо відосік зі словами про те, що Зеленський «вирішив підтвердити свою легітимність і правильність обраного курсу», а значить йде на перевибори. До цього розкажуть красиву казку, що за владу він не тримається, що хоче йти дорогою миру і деолігархізації. Загалом нас чекає епоха популізму і обіцянок. І довірливі люди знову з радістю стрибнуть на ці граблі. Хобі у нашого виборця таке.

У будь-якому випадку, чекати залишилося недовго. І операція «Врятувати непересічного Зеленського» виходить на фінішну пряму. Значить, нас чекають попереду бурхливі події, у яких я поки не бачу позитиву для України в актуальних умовах. І попкорн у багатьох в горлі встане. Тому я вважаю, що треба не допустити перевибори президента в цьому році. А ось після опалювального сезону, нової хвилі кризи в Україні і ще низки провалів Зеленського, нехай проводять вибори. Навесні наступного року».

“НА БАНКОВІЙ ІСТЕРИКА ЧЕРЕЗ ВІДЕО-ЗВЕРНЕННЯ КЛИЧКА ДЛЯ З’ЇЗДУ “ЄС”. НАШІ ДЖЕРЕЛА З ОП ПОВІДОМЛЯЮТЬ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЛЮТУЄ”, – БЛОГЕР

Nick VEST:

«На Банковій істерика через відео-звернення Кличка для з’їзду «Європейської солідарності».

Наші джерела з ОП повідомляють, що Зеленський лютує через появу відео-звернення Кличка на з’їзді партії Порошенка. Фактично, це звернення було «привітиком» для Зеленського і на Банковій це зрозуміли.

Бо ще рік тому Кличко намагався дистанціюватись від партії п’ятого президента. Наразі він не побоявся публічно висловити підтримку та закликати до єднання проєвропейських сил.

Це означає, що в разі посилення протистояння офісу Зеленського з Кличком, «УДАР» може повернутись до союзу з Порошенком. Тобто, Зеленський своїми руками створює собі противника, якому не зможе протистояти».

“ПЕРШИХ 20 ДІЯЧІВ, ЯКИХ “ПОПРОСИЛИ” З ДЕРЖАВНИХ ДАЧ, ЗАЛИШАЮТЬ СВОЇ ПОМЕШКАННЯ: БЛОГЕР

Sergii IVANOV:

«Перших 20 діячів, яких рішенням РНБО «попросили» з державних дач у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці, залишають свої помешкання. Серед інших – Богатирьова, Семиноженко, Лавринович, Гайсинський, Піскун та інші.

Це, безумовно, добре. Тішить, що держава нарешті пресанула цей брахманський конгломерат. Але знаєте, що мене вразило найбільше?

Всі, кого виселяють – не просто багаті, а ДУЖЕ багаті люди. Майже кожен з них – доларовий мільйонер. Вони могли б побудувати собі палаци де завгодно, проте до останнього чіплялися за державне майно. Як на мене, ця жлобська дріб’язковість максимально проявляє сутність тих людей, які кількадесят років вважалися тут «елітою».

Роман ДОНІК:

«КОЛИ ОКУПАНТИ НЕ РОЗУМІЮТЬ НАТЯКІВ МАЛОГО БАБАЙКИ – ПРИХОДЯТЬ СТАРШІ БРАТИ БАБАЇ. І ТОДІ НА ПОЗИЦІЯХ ОКУПАНТІВ ВНОЧІ РОЗКВІТАЄ ЯСКРАВЕ МАКОВИННЯ”: ВОЛОНТЕР

Коли окупанти не розуміють натяків малого Бабайки і продовжують вчиняти злочинні дії та спроби вбивства збройників, Бабайка кличе старшачків. Тоді приходять старші брати Бабаї. Бо бабайка ще малий та недосвідчений.

І тоді на позиціях окупантів вночі розквітає яскраве маковиння.

Бабайка та Бабаї щиро дякують всім, хто не втомився від війни, та продовжує допомагати нищити окупантів. Довіряйте ЗСУ. ЗСУ роблять двісті. Хоча то не ми, то бабайки. Дякуємо всім хто допомагає».

СХОЖЕ, ДІДУСЬ ИЗДЕВАЕТСЯ НАД ЗЕЛЕЙ

Перший український президент Леонід Кравчук назвав прізвище чинного глави держави Володимира Зеленського в якості людини, яка здатна стати першим в історії України ефективним президентом.

В інтерв’ю “П’ятому каналу” Кравчук заявив, що протягом 30 років незалежності Україна не мала ефективного президента, яким може стати Зеленський.

На його думку, у нього є можливість увійти в історію, оскільки він почав роботу на посаді глави держави зі зламу системи.

“Я думаю, що у нас не було ефективного президента. Я вірю в те, що Зеленський стане ефективним президентом, тому що він почав з того, що ламає систему. Всі президенти, в тому числі Леонід Кравчук, не ламали систему”, – зазначив він.

Юрий РАЙХЕЛЬ:

«В РОССИЙСКОЙ ПРЕССЕ И, КОНЕЧНО, НА ТЕЛЕВИДЕНИИ ЗУБОСКАЛЯТ ПО ПОВОДУ РАЗНОЧТЕНИЙ МЕЖДУ КИЕВСКОЙ И ВАШИНГТОНСКОЙ ВЕРСИЕЙ РАЗГОВОРА БАЙДЕНА И ЗЕЛЕНСКОГО.

Однако не только наша власть попадает в подобное положение. Российская ничем не лучше. Вот председатель Европейского совета Шарль Мишель разговаривает по телефону с президентом Владимиром Путиным.

В европейской версии разговора Мишель от имени ЕС передает президенту России слова осуждения «незаконной, провокационной и деструктивной деятельности России в отношении ЕС, его стран-членов и других государств». Бьет тревогу по поводу того, что «отношения между ЕС и Россией находятся на низком уровне».

Напоминает о пяти принципах, определяющих отношение ЕС к России. В их числе — прекращение дестабилизации Украины. Мишель подтвердил «неизменную поддержку Евросоюзом независимости, суверенитета и территориальной целостности Украины в ее международно признанных границах и подчеркнул долю ответственности России за полное выполнение Минских соглашений».

В российской версии стороны «прагматично обсуждают» возвращение к торговле и инвестициям, в один голос подчеркивают важность взаимодействия в здравоохранении, климатической повестке дня, разрешении региональных конфликтов.

Что касается Украины, то в московском тексте говорится, что оба лидера вроде бы согласны, что минский «Комплекс мер» 2015 года остается безальтернативной основой урегулирования.

Так что в Москве еще те мастера выхолащивать содержание и заниматься прямой подменой разговоров с иностранными лидерами. И зачем они вообще с Путиным разговаривают.

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *