ПОРІВНЯЙТЕ: КОРУПЦІЙНИЙ СКАНДАЛ В ЕВРОПІ І УКРАЇНІ…

Андрій СМОЛІЙ:

«Двоє політиків Європи відверто «пролітають» у зв‘язку з корупційними скандалами.

Щойно стало відомо про сенсаційні вибори у Чехії. Прем‘єр Чехії Андрей Бабіш виявився замішаним у скандалі навколо Pandora Papers. — це стало причиною його програшу на виборах!!!

Друге. Канцлер Австрії Курц йде у відставку після того, як проти нього розпочалося розслідування за підозрою в корупційних правопорушеннях!!!

Що тим часом в Україні?

Зелена влада, що обросла корупцією з усіх сторін займається тітушками та відвертим обливанням брудом опонентів.

Ви чули щоб Зеленський хоч слово сказав про свої офшори? А може хоч щось про виведення коштів Приват Банку з Коломойським? Чи про «велике крадівництво»? Ні слова.

І жоден правоохоронний орган зі 100% своїми людьми теж не скаже ні слова.

Якщо будемо рухатись так далі, то жодного «майбутнього» не буде ні у нас, ні у наших дітей».

ДОРЕГУЛИРОВАЛИСЬ, МАТЬ ВАШУ!..

Валерій ПЕКАР:

«Коли українські підприємці постійно говорять (та що там говорять — кричать) про відкочування назад дерегуляції, вони мають на увазі не стільки дерегуляцію у вузькому сенсі (дозволи, квоти, ліцензії), скільки процедури спілкування з державою.

Надворі 2021 рік з усіма цифровими технологіями, а держава вимагає паперові копії невідомо чого з метою перевірки невідомо чого (особливо мене потішило «а також всі інші документи»).

Щоб ви розуміли, дописувач — нинішній заступник міністра економіки, який бореться з усією цією тупою маячнею, але вона плодиться швидше, бо в державі нині переважають прихильники закручування гайок. Зустрінемося у кабінеті 404».

МАЯЧНЯ!.. АБСОЛЮТНА, ТУПА, МАХРОВА!!!

Igor DYADYURA   в восхитительном настроении:

«Побув ФОПом, на свою голову, менше 4 місяців був. Всі звіти здавав, як зайчик. Все сплачував акуратненько. Але ні, воно наздоганяє все одно. Прилетів лист.  Отето да, «спрощена система».

ОК, цікавий новий досвід. Почекаю штраф. А паралельно — зроблю все, щоб скасувати цю маячню. Абсолютну. Махрову. Тупу. Маячню. Яка не дає нічого для сплати податків чи ще чогось корисного країні.

Буде як з «реєстрацією РРО» і «підклеюванням чеків». Хто зі мною? Долучайтесь.

P.S. Мене реально вже забавляє комізм ситуації: з дурнею справжньою — ніхто не бореться, бо сили зосереджені на тому, щоб і далі сидіти в тіні, і не давати чеки.

P.P.S. Хочу подякувати тому троляці, явно айтішнику, який зробив місцем подачі доків до цього «царства прекрасних надсучасних електронних кабінетів» — саме кабінет 404».

ОСТАННІЙ ПОСТ В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ ПОМЕРЛОГО ПОЛЯКОВА БУВ ПРИСВЯЧЕННИЙ ГАЛИНІ ТРЕТЯКОВІЙ

Александр КУРБАТОВ:

«Останній пост в телеграм-каналі померлого нардепа, екс-слуги Антона Полякова, як виявилося, був присвяченний Галині Третяковій. Вона потім раділа смерті «ворога» Полякова і навіть публічно посварилася з вже новим спікером Ради за право радіти:

Пані Галині не довелося довго чекати, поки труп «ворога» пропливе повз неї. Оце ефективність ненависті, нехай вона ще Путіна оголосить ворогом — таке треба використовувати».

ГАЛИНА ТРЕТЯКОВА ПРОПОНУЄ СКАСУВАТИ ПІЛЬГИ КОНТРАКТНИКАМ

Алла ТКАЧ:

«Голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народна депутатка від партії “Слуга народу” Галина Третьякова в інтерв’ю АрміяInform заявила, що потрібно скасувати пільги учасникам бойових дій, які служили за контрактом.

“Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так” – сказала Третьякова.

Військовослужбовець – контрактник В’ячеслав Винницький на своїй сторінці у фейсбук запропонував інший спосіб економії державних коштів:

“Я як контрактник який проїдає кошти держави, вважаю за потрібне ЗНЯТИ ВСІ ПІЛЬГИ з депутатів які прийшли до влади, так як «ВОНИ ТУДИ ЙШЛИ ДОБРОВІЛЬНО». Тих коштів вистачить на лікарні, школи, інвалідів і т.д.

P.S. У нас багато посад, очікуємо депутатів, дітей депутатів і всіх бажаючих».

«ВІЙНА — ЦЕ МИР, СВОБОДА — ЦЕ РАБСТВО, НЕЗНАННЯ — СИЛА» (1984)

Ознакою нашого часу стають дзеркальні назви. Законопроєкт проти волонтерів називається «про підтримку волонтерів», а законопроєкт на підтримку олігархів — «проти олігархів». Нормально, адже народ читає лише заголовки.

Максим ЛАЦИБА и другие: 

«Закликаємо народних депутатів України відхилити законопроєкт № 4521 “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки волонтерської діяльності”! Його ухвалення — це атака на волонтерський рух!

Зверніть увагу лише на цинічну назву законопроекту “..щодо підтримки волонтерської діяльності… «, однак жодної підтримки волонтерства законопроект не містить. Фактично запроваджується контроль спецслужб за благодійною роботою міжнародних волонтерів.

Тепер українські громадські організації і благодійні фонди мають ставати в чергу і випрошувати дозвіл на залучення міжнародного волонтера у Національної Поліції, СБУ, Міграційної служби і Мінсоцполітики.

Відтак Законопроект 4521 зовсім не вирішує проблеми нелегальної трудової міграції і є повністю не логічним, бо змушує іноземців, які вже законно перебувають в Україні і хочуть на волонтерських основах допомогти, просити на це дозвіл у купи спецслужб.

Підсумую, що законопроект 4521 є дуже негативним і атакує зусібіч волонтерську діяльність, міжнародну європейську інтеграцію України і, найгірше, позбавляє можливості українців отримувати благодійну допомогу через міжнародні волонтерські ініціативи. Закликаю народних депутатів відхилити цей недолугий і шкідливий законопроект».

ЭТА МРАЗЬ ПРИПИСЫВАЕТ УКРАИНЦАМ ТО, ЧТО СВОЙСТВЕННО ЕМУ ЛИЧНО

Борислав БЕРЁЗА: 

 «Пока я ехал на машине из Вены в Киев, то мимо меня прошла часть новостей. И только что я увидел абсолютный бред и высер главы фракции #моносброда Давида Арахамии о том, что коррупция зашита в ДНК украинцев. Сказал он это вчера. И не извинился.

Эта мразь, которая нашла приют в Украине, а гражданство получила лишь в 2015 году, теперь позволяет говорить подобное об украинцах? Эта животинка, которая врет, как дышит, а дышит все время, охренела окончательно и приписывает украинцам то, что свойственно ему лично.

Да, можно мальчика вывезти в Украину, но Арахамию из мальчика вывести невозможно. Хотя, похоже, что этот полупокер в полукедах реальный кретин и своим примитивным умишком даже не понимает, что ляпает.

В очередной раз убеждаюсь, что эта фракция реальный моносброд в эталонном варианте».

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *