ОЧЕНЬ ВЫРАЗИТЕЛЬНОЕ ФОТО

Вадим КЛИМЕНТЬЕВ:

 «Извините, я такой!» — позой, мимикой и всем своим беспомощным видом будто утверждает неоправдавший всенародных надежд 73-процентный избранник. На лицах охраны «высочайшего» тоска, безнадёга и усталость от беспросветной никчемности, которую им приходится круглосуточно оберегать. И рядом насмешливо-пренебрежительный взгляд помощника президента на субъект реализации указаний представляемых им «уважаемых» людей. Наставнику смешно и радостно — шеф в надёжных руках! 

ШИРОЧАЙШИЙ РЕЗОНАНС В УКРАИНЕ ВЫЗВАЛО НЕДАВНЕЕ ИНТЕРВЬЮ ЗЕЛЕНСКОГО БРИТАНСКОМУ ЖУРНАЛИСТУ!

В нём корреспондент ВВС не раз загонял Зеленського в глухой угол и  каждый раз тот выбирался из него с большими потугами.

Вот несколько наиболее характерных мнений…

Мирослава ГОНГАДЗЕ, керівниця Української служби «Голос Америки»:

«Експерти і оглядачі у Сполучених Штатах помітили це інтерв’ю, звернули на нього особливу увагу. І я розмовляла з декількома експертами по Україні, які займаються дуже щільно Україною. І одні звернули увагу на декілька позитивних, так би мовити, моментів», — повідомила Гонгадзе.

«А саме те, що президент Зеленський визнав те, що, можливо, йому не вдасться досягти миру на Донбасі, і те, що, можливо, досягати цього миру доведеться комусь іншому. Інший аспект. Він також заявив, що готовий до звільнення генерального прокурора Венедіктової, якщо вона не покаже результатів своєї роботи. Тобто дві такі речі, на які тут звернули увагу», — зазначила керівниця українського «Голосу Америки».

«З іншого боку, звернули увагу також на ці дуже слабкі посили, які висловив президент Зеленський. А саме у тому, що він не був готовий відповідати на прямі запитання, не був готовий до викликів. І як один експерт-політолог, професор університету Бейлор Сергій Куделя заявив, що насправді, якщо би президенту Зеленському задавали такі запитання щотижня, які йому задавали у Лондоні, то, можливо, він би був готовий відповідати на ті виклики і на реалістичні складні речі, і бути готовим відповідати прямо, а не робити з них жарти», — підкреслила Мирослава Гонгадзе.

Вона зазначила, що в цілому після інтерв’ю президента у європейських партнерів склалося негативне враження про Зеленського.

«Отже, звернули увагу та уважно стежили за тим, як він відповідав, що він говорив. І загальне враження від цього інтерв’ю насправді досить сумне», — заявила Мирослава Гонгадзе.https://prm.ua/volodimir-zelenskiy-ne-gotoviy…/

Роман ЦИМБАЛЮК, украинский журналист и корреспондент издания «УНИАН» в Москве:

«Шестой глава государства уже полтора года провел на своем посту, но так ничего толком за это время он не понял». (В частности, Цимбалюк раскритиковал Зеленского за его веру в соглашение с Путиным, которое якобы должно привести к реинтеграции не только Донбасса, но и Крыма.) «Вера — вещь хорошая: можно верить маме, а можно верить в Бога. Но когда президент Украины верит словам президента России, тогда лучше быть атеистом», — отмечает Цимбалюк.  Он также добавляет: Зеленский фактически возлагает вину за аннексию Крыма и войну на Донбассе на украинскую власть, но не президента РФ. «Здесь самая главная наша беда. Это про адекватность в целом. Ребята, вы вообще дружите с реальностью? Или же желанием «увидеть мир» в глазах Путина вы думаете его разжалобить? Сколько можно уже?» — заявил Цимбалюк. 

Дмитро РАЇМОВ, політтехнолог:

«Побачив нервовий сміх і людину, яка практично відірвалася від життя. Якій журналіст безпосередньо говорить «ви сказали неправду».

Краще цього медійного провалу лише інтерв’ю Пальчевського.

А ще в інтерв’ю більше психосоматики і несвідомого. Жалюгідний вигляд, звичайно. Медійно жалюгідний, людина ж, наче хороша. Тільки оточив себе комфортною брехнею. І сам в неї вірить. Раз загибель одного солдата — це для нього перемога.»

Запитання журналіста: «Ви прийшли до влади з 73% голосів у президентських перегонах проти пана Порошенка. Зараз ваші рейтинги, згідно з опитуваннями, близько 35%. Ви втратили дуже велику підтримку… Ви прийшли в політику, сказавши: «Я хочу… я провів життя, змушуючи людей сміятися, а зараз я хочу, щоб вони перестали плакати через політику в Україні». Але вони досі плачуть».

На це президент України почав голосно сміятися і аплодувати.

На таку реакцію президента відреагували його колишні соратники. Нардеп Гео ЛЕРОС заявив, що Зеленський «неадекват!» Прокоментував цю заяву колишній генеральний прокурор України Руслан РЯБОШАПКА, написавши, що президент «ще й брехун».

Ігор КУЧЕР:

«Важко погодитися, що пану «преЗе…» вдавалося, навіть з потугами, вибиратися з того глухого кута. Це інтерв’ю мені більше нагадувало сцену, коли нашкодивше кошеня тикають мордочкою в його ж фекалії в тому ж глухому куті, де воно неодноразово продовжує гадити. А журналіст ВВС — це тобі не Савік Шустер чи інші кишенькові «журналісти». Щоб зрозуміти всю трагедію та нікчемність «лідера» варто передивитися відеозапис цієї «розправи» над Бубочкою». https://youtu.be/Bc0G0Y7Rubc

Арсен ПІЩИНА:

«На жаль, після цієї екзекуції, світ ще раз переконався наскільки деґрадувало наше суспільство, якщо обрало такого керівника для своєї держави…»

Mykola V:

«Зеленський так і не став президентом України, він і досі вважає себе кандидатом у президенти, а Порошенка президентом України, який дійсно є стримуючим фактором для Зеленського, котрий намагається капітулювати перед Росією».

Andrew BONDAR:

«Стівен його «препарував» як жабу на уроці біології».

Анна НИКИТИНА:

«Стівен розмазав його як гімно по лопаті… А рожи які дебільні воно корчить, руками тими маше… Чи цьому довбню ніхто не розказує, як треба себе вести?»

Дмитро БОНДАРЕНКО:

«Жахливе інтерв’ю».

Зінаїда БЕРНАЦЬКА:

«Не президент, а Попандопуло».

Людмила ПРОКОПОВИЧ:

 «А знаєте чому ця шмаркля так хоче покарати за щось Порошенка? Він просто йому дико заздрить. Заздрить до колік у животі. Бо навіть якщо Зе самовб’ється й знову народиться, він ніколи не дотягне до рівня Гетьмана ні розумом, ні вдачею, ні хистом. Він ніколи не заслужить народної любові й пошани, тільки одурманеного психозу, який швидко минає. Бо пройдуть десятки років і Порошенко будуть згадувати як великого керманича Країни у непрості часи, а цю шмарклю як ганебну пляму в історії України».

НЕ МЕНЕЕ ЖЕСТКИЙ РЕЗОНАНС ПОЛУЧИЛА ОЧЕРЕДНАЯ ИНИЦИАТИВА ЗЕЛЕНСКОГО:

Олександр ДЕДЮХІН:

«Дорогой, Зеленский! Ты мне вправду обходишься дорого, поэтому и дорогой.

Ты час назад выпустил очередной непристойный видосик, где пообещал мне и всем украинцам задать 5 вопросов.

Напомни мне, пожалуйста, когда это я тебе позволил мне тыкать?!

Я с тобой в «Квартале» не выступал. Дорожку не нюхал. Не бухал и не крал деньги из коронавирусного фонда. Я никогда не позволяю малознакомым и неприятным людям мне тыкать. Украина — это и вправду я, и такие как я. Украина — это совершенно не ты.

И Я ТЕБЕ НЕ «ТЫ», ПОНЯЛ?!

Может быть в твоем мире ничтожества и гопничества так и принято, но не в моем мире уважающих себя и собеседника людей.

Не смей.

Ты и вправду думаешь, что единым источником беззакония в Украине служит народ, который можно надурить обещаниями или купить подачками?

Ты глубоко ошибаешься, мелкий интриган.

Не смей обращаться ко мне, или к любому достойному украинцу так, как ты только что это сделал в своем видосике.

*тут я делаю три глубоких вдоха и читаю «Отче наш».

Теперь просто предлагаю читателям вежливо, взвешенно и разумно задать временно исполняющему обязанности президента вопросы (тыкать можно, он, судя по всему, иначе не понимает). Пусть вначале нам ответит, а потом уже рискует задавать сам. Полтора года прошло. Пора отвечать».

Алексей ПЕТРОВ:

«Ну хорошо Вовка, хендехох с тобой. Хочешь узнать мнение народа? Будет тебе мнение, в оба кармана! Хочешь услышать вопросы? Ты их услышишь.

Вот тебе мои пять вопросов:

1.Почему ты бросил умирать Ярослава Журавля?

2.Сколько лично тебе занесли, чтобы забрать деньги с коронавирусного фонда и устроить «Большую стройку», минуя тендерные процедуры?

3.Почему в стране, где президент официальный долларовый миллионер, копеечная пенсия?

4.Сколько раз в день в твой кабинет заходит российский «крот»?

5.Как тебе спится, имея статус «дважды потерпевший»?

Друзья, задавайте на своих аккаунтах вопросы президенту. Уважим Зеленского. Поможем ему услышать глас народа».

Sergiy TARAN:

«Опитування від Зеленського — це пробник референдуму, каже Стефанчук. От тут він помиляється. Бо пробник Зе-референдуму вже відбувся в Криму та на сході у 2014-му: та сама псевдодемократія, ті самі наспіх надруковані «бюлетені», псевдопідрахунок і ті самі руйнівні наслідки для країни».

Андрій ПАРУБІЙ:

«Після 25 жовтня громадянину Зеленському доведеться назавжди забути свою улюблену фішечку про 73%. Всі побачать правдиві цифри. Зелений дурман розвіюється. Запам’ятайТЕ, Зеленський!»

@ZelenskyyUa:

«Нікуди зі своїм цирком не сховаєтеся, відповісте за все. Сповна».

Руслан ГОРОВИЙ:

«Прийде день, коли одна людина скаже «я задам ва п’ять питань…», і тисячі скажуть у відповідь «пішов на йух, наркоман»

Кіт ВЧЕНИЙ:

«Паяц-прип#здент це дуже поганий сигнал для світової спільноти про рівень адекватності населення країни…

Кожним наступним зальотом шмарката банда прикриває попередній. Наступний зальот має бути крутішим за попередній, аби всі про нього забули і дискутували тільки нинішній. Крім того зальотами банда прикриває свій щоденний грабіж та мародерство».

Представитель МВФ в Украине:

«Отказ украинской стороны в проведении международного аудита использования средств из фонда борьбы с COVID-19, который предусмотрен подписанным меморандумом намерений, является основной причиной отсутствия прогресса в обсуждении очередного транша МВФ».

Yevgen ZINCHENKO:

«Ще один кінець епохи бідності від коміків у законі».

Радіо СВОБОДА:

«Безробітних в Україні на 59% більше, ніж торік – дані Центру зайнятості».

Pavlo ROZENKO:

«А кошти на «всенародне опитування» ми візьмемо із Фонду боротьби з Covid-19.

Скільки ШВЛів буде коштувати опитування?

Скільки обладнаних для важкохворих ліжкомісць піде на неконституційне опитування, заради підняття рейтингу партії Слуга народу!   Буде так як вирішив Він?»

Sapienti SAT:

«В інтерв’ю ВВС наш очільник талановито зіграв Хлєстакова, Голохвастова і Паніковського одночасно. Сумно і соромно.

…Олексій Петров пише, що Дуремар сьогодні відвідає одну з військових частин. Всю зброю забрали ще вчора».

Люте КАЧЕНЯ:

«Сьогодні був свідком, як господар не дозволив поставити перед його магазинчиком палатку агітаторів ЗЕ. Цитую його слова: «Через дорогу в парку, з заднього входу є споруда. От там і ставте!» То міська вбиральна».

(Далі буде).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *