или Трагикомедия по Станиславскому «Не верю!» в квартальной постановке…

О ВЫСТУПЛЕНИИ ЗЕЛЕНСКОГО В ООН

Елена КУДРЕНКО:

«Начинаем речь с того, что, не дожидаясь результатов расследования так называемого покушения на мало кому известного Шефира, Владимир Зеленский по традиции, видимо, с обвинением непричастных людей к делу Шеремета, уверенно оглашает равнодушным к этим «разборкам» европейцам, что это точно «привет от олигархов».

Он сам это уже решил, сам разобрался, ему хватило для этого нескольких минут, или нескольких часов — но он и следователь, и прокурор, и судья. Он же проводил экспертизу, он же у нас специалист по стрельбе.

Хорошее начало…»

Андрій СМОЛІЙ: 

«ОСЬ ВАМ ЦІНА РЕФОРМ» — ПЕРШЕ ЩО СКАЗАВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІД ЧАС ВИСТУПУ НА ГЕНАСАМБЛЕЇ ООН.

Так він прокоментував напад/обстріл Шефіра.

Яке відношення має Шефір до реформ, будучи лише радником? Невідомо.

Яке відношення реформи взагалі мають до Зеленського? Також велике питання.

Шефір займається «Кварталом». Саме на нього переписав низку своїх «кварталівських» бізнесів Зеленський. Так може це і є «реформи» у розуміння Зе?

Продаж «Сватів» та «Папіка» до РФ. Повернення «Сватів» на телебачення після заборони. Повернення всіх можливих і неможливих гастролерів з московії до України. Саботаж Закону про мову та подальша русифікація телепростору.

Це мабуть і є «реформи» Зеленського/Шефіра.

Коли вчора я казав, що обстріл автомобіля Шефіра буде використовуватись зеленими для максимального піару і брехні — ось воно».

А тут ще й непристрелений Шефір додав олії в вогнище, спростувавши «найвеличнішого». Мабуть таки, з трибуни ООН до нього не встигла долетіти цінна вказівка щодо його начеб-то розстрілу олігархами:

Зразу ж надійшла і нервова відповідь від Самого, лише незрозуміло кому, бідкається СМОЛІЙ:

«…Каже вона «буде сильною».

Вирішили «його залякати».

От лише аби не вийти на своє ж оточення.

Давайте згадаємо те, що Шефіра вже не було в ОП з кінця серпня після сварки із самим Зеленським.

Про конфлікти Шефіра і Єрмака годі й говорити.

Але головне — країна стає не лише на шлях 90-х. Країна вже там. І це зробив сам Зеленський своєю узурпаційною політикою.

Найголовніше що все це будуть максимально використовувати для медійної картинки заради піару псевдодеолігархізації та ще більшого закручування гайок».

Maria PRISYAZHNUYK:

«А Зеля на відосику, погрожуючи якімось ворогам, не може приховати своєї радості — пика його аж світиться від задоволення».

Марія БАЙДЮК:

«Шоу триває. Обіцяли, що буде весело, але вже стає страшно».

А якщо зовсім вже серйозно, то виникають питання…

«ЗАМАХ» НА ШЕФІРА — ВІДВОЛІКАННЯ УВАГИ СУСПІЛЬСТВА? ВІД ЧОГО?

Павло ДІНЕЦЬ:

«Подивився щойно блискавично оперативний виступ «жертви» замаху перед телевізійниками… Вразила його жвава, ледь не геройська поведінка, за великим рахунком спокійний вираз обличчя. Саме собою це видовище нагадало — для порівняння — хлопців-фронтовиків, які пережили не один обстріл, і не лише з автоматів… Що вам сказати… І нащо тут щось говорити, коли Станіславський свого часу вже сказав лаконічно і геніально…

Тут більше хотілося б зрозуміти — нащо все це було?

…На думку спала нещодавня історія у північного сусіди нашого — бійня у Пермі. Там фахівцям-політологам, іншим профільним експертам зразу був зрозумілий увесь комплекс причин того інциденту — відволікання уваги московитського суспільства від гігантського фальшування результатів їхніх парламентських виборів.

Так, може, і наші комедіянти при владі вирішили в подібний спосіб відволікти увагу українського суспільстіва від чогось, страшенно неприємного для очільників держави? Наприклад, від того ж «вагнергейту», чи від якихось страшних економічних випробувань, на які нас приречено цієї осені та зими?..»

Наталья ШУТЬКО:

«РОЛЬОВІ ІГРИ ВЛАДИ?

Ну от, в країні сталося страшне. Замах на життя самогО лудьшого друга і першого зама самогО президента. Щас розкажу, що по телевізору почула.

Вопщім, якось все у них так чьотєнько склалося — як в кіні. І в той же час — ніби не спереду, а ззаду. Коли багато стріляють, багато говорять, головний герой — без царапинки і маски, зато весь в бєлом і пушистом. Бідний цап-відбувайло водій — в лікарні, а до того, перебуваючи присмерті, зумів дорулювати до людного місця на пустих колесах.

А враги такі рукожопі і скудоумні оказались, що вирішили з кущів стріляти тільки по колесах і ногах водія. Бо просто поцілити в жертву в бєлом і пушистом з автомата нудно і не цікаво.

А треба було спочатку зупинити машину, щоб потім учинити розправу, глядя жертві прямо в очі. І от неімовєрними зусиллями нелюдам вдалося поцілити тільки по колесах і ногах ні в чому не винного водія. Щоб залякати того Самого Главного, хто в цей час був на другому кінці світу, і сам хотів налякати всіх лідерів цілої ООНи.

Але не налякав, бо треба було швидко повертатись додому. Щоб взяти під особистий контроль все, що ще не взято, прикрутити гайки до упора всім тим, кому прикручено, але ще не до кінця. І присоромити і притягнути всіх, хто підступно по кущах шастає і колеса людям псує.

Вопщім, слєдствіє ведуть знатоки. А я якось, чесно, заплуталась в цьому злочинному водевілі со щасливим концом.

Хоча де ви бачили кіно, щоб було зразу зрозуміло, хто коли кого і зачєм. Головне в сценарії — щоб нарід не розслаблявся.

Пи.Си. Тут он люди опитування запиляли. То якось так загальна рецензія виглядає…

Ну, а у кожного — своє на умі…»

Станіслав ШВЕЦЬ   в дурашливом настроении с Сергеем ДЬЯЧЕНКО:

ТО ХТО Ж ЗАМОВНИК І ХТО ВИКОНАВЕЦЬ?

Та це вже повна дискредитація наших лідерів — нинішнього і колишнього — і не через замах. То таке — з ким не буває?! А через його бездарне, клоунське виконання:

Inessa KATESH:

«ЯКА ВЛАДА, ТАКІ ТЕРАКТИ!


В Кварталі криза жанру. Зовсім хренові серіали стали знімати».

Den TKACHENKO:

«…Але ж таки спіймали стріляючих

То ж з бракоробами саме час розібратися!

А тут ще додаткові замовлення:

STERNENKO:

«ХАЙ ВСЕ БУДЕ, ЯК У МОЄМУ ВИПАДКУ!

«…В країні, де під виглядом поліції діють кримінальні клани, можливо все.

Сподіваюсь, друзі президента будуть послідовними у своїх діях та заявах, і Венедіктова анонсує Шефіру підозру, (як і мені) Бужанський вимагатиме його ув‘язнити за неповагу до куль, а адвокати Олега Татарова так само (як у моєму випадку) будуть в суді захищати інтереси кілерів та вимагати у Шефіра компенсацію в кілька мільйонів гривень, як вони це роблять у процесі по моїй обороні.

Сам Татаров в інтересах замовника нападу має подати клопотання про довічне ув’язнення для Шефіра».

Отже, що не кажіть, а…

ЦЕЙ ДУРНУВАТИЙ ЗАМАХ ЯВНО ТХНЕ ПОСТАНОВОЮ!

Ігор МОСІЙЧУК: 

«Схоже ми таки у випадку з замахом на першого помічника президента маємо справу з постановою, адже як людина яка сама пережила серйозний замах отримавши до 40 осколкових поранень і під час якого загинуло дві людини, стверджую, що виходити з посмішкою на прес-конференцію через 2 години після замаху, реальній жертві просто не властиво.

Плюс мені не зрозуміло, чому Шефір не поїхав до лікарні де оперували водія, який врятував йому життя?

І взагалі, НАХІБА він кому треба?»

Думки зібрав і прокоментував Вадим КЛИМЕНТЬЕВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *