ВРАГ У ГРАНИЦ!

Павло БОНДАРЕНКО:

«ЩО ПРИВІЗ ЗЕЛЕНСЬКИЙ З ГОРОДУ ПАРИЖУ? НІ-ЧО-ГО. ШПШИК. НУЛЬ. ЯК КАЖУТЬ У ТАКИХ ВИПАДКАХ — «ДОМОВИЛИСЯ ДОМОВЛЯТИСЯ»

…Про що Володимир Санич і повідомив гордо і радісно.

І це, друзі наша величезна перемога. Спільна. Петра Олексійовича, тих, кого наші «корисні ідіоти» з подачі ольгінських троликів називають «порохоботами», а також — як мені бачиться — містера Байдена і фрау Меркель.

На перший погляд дійсно здається, що Зеленський з`їздив дурно… Майте на увазі — зустрічі на рівні президентів організовуються не для того, аби вони півтори години говорили про погоду на Єлисейських полях. Макрон викликав Зеленського для чогось конкретного.

Но… Тут у пресу просочилися відомості, про що президент Франції говоритиме своєму українському візаві. Якщо коротко — три пункти:

Подача води до Криму. Це не просто вода — це сигнал, символ фактичного визнання окупації півострова РФ.

Прямі переговори з ватажками бойовиків ОРДЛО. Це не просто переговори — це фактичне визнання суб`єктності невизнаних «республік».

Принципова згода повернення ЛНР-ДНР до складу України із закріпленням їхнього особливого статусу у Конституції України, тобто добровільне погодження отримати вічний гнійник, який до того ж матиме право «вето» на будь-які зовнішньополітичні кроки Києва та стратегічні рішення — наприклад по статусу російської мови, подвійного громадянства, трактування історичних подій тощо.

…Після того, як це стало відомо (до речі, такі речі просто так не просочують у ЗМІ, їх «просочують») про намір Макрона вчергове підіграти Путіну, «прогнувшись» перед тиском Кремля, його викликали «на килим» уже Байден з Меркель. Пам`ятаєте переговори поміж ними за кілька днів до поїздки Зеленського?

Ну і, рішучі кроки п`ятого президента України та бурхлива реакція частини українського суспільства на те, що «просочилося», зіграли свою роль.

Макрон змушений був свою «миротворчу місію» згорнути.

Але візити президентів за пару днів до їх початку не скасовують. Це поганий тон та страшна образа. Тому йому дозволили відбутися. І завершитися пшиком. А фрау Меркель, приєднавшись по відеозв’язку на завершальному етапі розмови, проконтролювала аби не сталося біди. Так гора народила мишу.

Ну, а про скликання саміту «Нормандської четвірки» могли і по телефону домовитися».

Kostiantyn YELISIEIEV:

«САМІТ У ПАРИЖІ — СИМВОЛІЧНИЙ ПІДСУМОК 2-РІЧНОЇ ЗЕ-ПОЛІТИКИ…

Без обіцяного миру, жодного метра землі не звільнено, безвихідь у перемовинах з тривожними перспективами, найвища з 2014-го ескалація вздовж кордонів, жодних дієвих пропозицій для партнерів, брак адекватних підходів до РФ».

ДЛЯ ЧОГО РОСІЯНИ ЗАБЛОКУВАЛИ КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ?

15 квітня 2021-го Росія заборонила кораблям інших краін прохід Керченською протокою. Заборона діятиме з 24 квітня по 31 жовтня 2021 року.

Давайте називати речі своїми іменами. Кремлівські пірати заблокували прохід в/із Азовського моря українським кораблям на весь період коли кораблі можуть плавати.

Це чергова гібридна атака на країну тепер в економічній площині.

Не секрет, що «морська блокада» суттєво підірве економіку країни, бюджет якої і так розвалюється через не вмілу діяльність «шмигалістів».

Не готовий зараз точно оцінити збитки для економіки через цю морську блокаду, але це точно сотні мільйонів гривен.

А для металургійних підприємств Маріуполя це може стати катастрофою. Адже якщо їм не буде куди продавати продукцію металургійні комбінати ризикують зупинити свою роботу. 

…Чому на морі? Бо там наша армія набагато слабкіша чим на суходолі…

Стає зрозумілішим для чого відбувається перекидка військових кораблів із Каспійського та Балтійських морів в Азово-Чорноморський регіон.

Імовірно «мишебрати» у перспективі хочуть повністю закрити ці акваторі для українських кораблів.

Мета морської агресії — атака на економіку України, у тому числі через знищення стратегічних галузей як у металургії так і сільському господарстві.

У довгостроковій перспективі така гібридна агресія здатна нанесести невідворотні збитків економіці (впершу чергу у металургій сфері) та підвищення протестних настроїв серед виборців півдня та сходу.

Соціальні протести в цих регіонах Росія використовуватиме для подальшої гібридної агресії.

ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: ГАНЕБНО ТА ПРИНИЗЛИВО ВІДВОДИТИ ВІЙСЬКА ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ЗВІЛЬНЯТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ

Секретар РНБО України у 2014-2019 роках Олександр ТУРЧИНОВ:

«Зі здивуванням прочитав інтерв’ю Зеленського “TIME”, де президент заявив, що не треба було звільняти Шуми та інші населені пункти на Донбасі у зв’язку із тим, що там були втрати наших воїнів.

Хочу нагадати чинному президенту, що в 2014 році було звільнено 2/3 Донбасу. Після 2015 року ми використовували тактику покрокового наступу, за кожної можливості звільняючи хоча б невеличкий населений пункт, або просуваючи наскільки можливо вперед наші позиції. Росію дуже дратувала ця тактика, яку вони назвали “повзучим наступом”.

Так, на війні дійсно бувають втрати, особливо коли звільняєш зі зброєю в руках свою землю. Але більш болючі і невиправдані втрати, коли наші військові, обмежені заборонами адекватно реагувати на провокації ворога, стають мішенями, які розстрілюють російські снайпери та вбиває ворожа артилерія.

З нового року під час “перемир’я Зеленського” ми понесли втрат значно більше, ніж звільняючи будь-який населений пункт. Ганебно та принизливо замість того, щоб звільняти рідну землю, – відводити війська та обговорювати “інспектування” наших позицій терористами і російськими найманцями.

Ганебно – зривати державне оборонне замовлення та, втрачаючи 2 роки, не збільшувати наш оборонний потенціал і заморожувати грошове забезпечення військовим, які щодня ризикують своїм життям.

Останнім часом керівники України, як мантру повторюють, що не збираються військовим шляхом звільняти ані метра нашої землі.

Мабуть, щоб в Кремлі нічого такого не запідозрили і не образились. Особливо дивно чути такі заяви на фоні іншого піару Зеленського про готовність вмерти, звільняючи Крим. Дивно, чому героїзм чинний керівник країни готовий проявляти тільки в мріях і то виключно “заднім” числом. Невже війна з РФ закінчилася в 2014 році?

На жаль, все це доводить, що сьогодні головний пріоритет чинної влади – не захист та звільнення країни, а самозбереження, надуті рейтинги і популістський піар».

А ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВСЕ МОВЧИТЬ. ЧИ НЕ ПОРА ПАРЛАМЕНТУ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?!

Валерій ПЕКАР:

«Офіційна заява української влади щодо ситуації з Росією вкрай необхідна і для зовнішньополітичної, і для внутрішньополітичної консолідації, і для мотивації Збройних сил. Оскільки президент не поспішає з такою заявою — можливо, Верховна Рада України взяла би на себе лідерство? Додаткові плюси:

— буде видно, хто є хто;

— виборці оцінять;

— парламентаризм зміцниться.

Якщо подивитися на новітню українську політичну історію, то видно, що парламент в усі скрутні часи витягав країну із найбільших політичних криз. Не виключено, ми наближаємося до наступної. Треба взяти на себе відповідальність».

У ЗЕЛЕНСКИХ НОВАЯ ПЕСНЯ, ПРО БУДАПЕШТСКИЙ МЕМОРАНДУМ…

Irina MEDUSHEVSKAYA:

«Вот шо бы вы мне не писали про ПАП, его президенство не угрожало существованию Украины как державы! А то, что сейчас делают Шестой с завхозом Ермаком и прочей полной арахамией, — угрожает Украине, которая в один прекрасный день может исчезнуть с географической карты мира. А вместо неё появятся новые приднестровья и абхазии с осетией в виде днр, лнр, онр, хнр и прочей новороссии, будь она проклята!

В ленте чудовищные по своему цинизму и тупости посты, белые польты, приведшие к власти узеленских строчат как швейные машинки РФские нарративы «не нужно злить Россию, свободу русскому языку, давайте договариваться, в Крыму украинцы, они хотят воды…» и прочую ересь.

Нарид в полнейшем восторге, подхватывает это шитьё на ура! А чем занята власть? Забанить окружной суд и готовиться к референдуму по НАТО! То что в Конституции Украины наше вступление в НАТО уже вписано, моносброд не волнует. У них новая песня, про Будапештский меморандум…

Ну не вражины?»

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ВСТУП У НАТО, АЛЕ НЕ РОБИТЬ ЖОДНИХ КРОКІВ ДЛЯ ЦЬОГО – ФРІЗ

Президент України Володимир Зеленський заявляє про бажання вступити у НАТО, але не робить для цього жодних кроків. Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ірина ФРІЗ.

Чи вчасно порушене питання вступу України в НАТО, враховуючи, що воно займає роки, і ПДЧ ще треба отримати, виконати, потім отримати схвалення всіх країн Альянсу? Чи вчасно Володимир Зеленський затіяв цю історію з отриманням ПДЧ?

– Володимир Зеленський намагається за гучними піар-заявами сховати реальний стан речей. І питання НАТО не виникло лише тому, що пан Зеленський вирішив про нього заявити. У нас у питанні євроатлантичної інтеграції, хвала Господу, було ухвалено рішення, закріплене тепер в Конституції, і жоден президент тепер не може це скасувати. Тому ми маємо виконувати…

Але ми можемо поміняти Конституцію.

– Можемо. Але я сподіваюся, що здорового глузду в законодавчій гілці влади більше, ніж дурі на Банковій. Так ось, можна заявляти скільки завгодно про надання ПДЧ, але тоді потрібно робити відповідні кроки і зі свого боку. А коли у нас Міністерство оборони з початку цього року не має можливості в необхідній кількості закупити ані зброї, ані палива через те, що Кабмін і досі не надав Міністерству оборони статус замовника і не провів відповідну всю нормативну базу під те, щоб закон про оборонні закупівлі працював, то про що говорить пан Зеленський?

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що зараз для України найбільш актуальним питанням є можливість отримання Плану дій щодо членства у НАТО.

СЕРІАЛ “КВАРТАЛУ-95” УВІЙШОВ У П’ЯТІРКУ НАЙКРАЩИХ ПРОГРАМ РОСІЙСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Серіал «Папік-2», який зняла компанія президента України Володимира Зеленського «Квартал 95» увійшов у топ-5 найкращих програм російського телебачення. Це дані за 5–11 квітня.

Про це повідомив журналіст Денис ІВАНЕСКО:

«Можна було б пишатися, якби не було війни, або коли б Зеленський не був президентом України. А так виходить, що його компанія торгує з РФ через шведського посередника всупереч санкціям, які сам же наклав на СТС», – розповів Іванеско.

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *