3. ЗЕ!ЛОХИ, ВЫ ЗА ЭТО ГОЛОСОВАЛИ НА ВЫБОРАХ?!

Обіцянки-цяцянки, а дурному радість…

Бачили очі, що вибирали – їжте, хоч повилазьте!

Эпиграф

(Часть 1 — https://piston.net.ua/pistons-of-the-month/and-feuilletonist/ze-1/;

часть 2 — https://piston.net.ua/pistons-of-the-month/and-feuilletonist/ze-2/).

Победители двух последних выборов по сложившейся традиции чего только не обещали. Продолжим наши свидетельские показания о том, какие сливки в результате с этого варева снимает  очередной раз лохонувшийся избиратель в разворачивающемся перед нами «реформаторском» марафоне.

ВМЕСТО ОБЕЩАННОЙ ЗЕЛЕНСКИМ УЧИТЕЛЯМ ЗАРПЛАТЫ В 4000 ДОЛЛАРОВ ХОТЯТ УСТАНОВИТЬ 40-ЧАСОВУЮ РАБОЧУЮ НЕДЕЛЮ

Впродовж минулого тижня члени робочої групи Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, до складу якої входять представники Профспілки, обговорювали пропозиції народних депутатів України, внесених ними до законопроекту «Про повну загальну середню освіту», реєстраційний № 0901, для розгляду його в другому читанні.

Величезну тривогу викликають наміри окремих народних депутатів України: Совсун І.Р., Піпа Н.Р., Вакарчук С.І., Васильченко Г.І., Лозинський Р.М., Василенко Л.В., Цабаль В.В., Осадчук А.П., Юрчишин Я.Р., Рахманін С.І., Устінова О.Ю., Стефанишина О.А., Клименко Ю.Л., які у своїх пропозиціях пропонують (поправка 228) у статті 24 законопроекту встановити норму, що робочий час педагогічного працівника для виконання ним навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи складає 40 годин на тиждень.

Тобто народні обранці пропонують всупереч статті 22 Конституції України, статті 51 Кодексу законів про працю України, Законам «Про освіту», «Про загальну середню освіту» погіршити умови праці вчителів та запровадити для них 40-годинний робочий тиждень.

Ці представники народу у Верховній Раді України хочуть також скасувати доплати вчителям за класне керівництво, за перевірку навчальних робіт, за завідування навчальними майстернями, кабінетами, спортивними залами, навчально-дослідними ділянками, за обслуговування комп’ютерної техніки та за проведення позакласної роботи з фізичного виховання учнів, завідування бібліотеками, роботу з бібліотечним фондом підручників, підвищення ставки заробітної плати за педагогічне звання «старший учитель», а також скасувати норми про обов’язковість письмової згоди вчителя на роботу на неповну ставку.

Народні обранці пропонують (поправка 495) вилучити зі статті 61 освітянського закону норми про встановлення науково-педагогічним, науковим та педагогічним працівникам доплати за наукові ступені та вчені звання, щомісячні надбавки за вислугу років, щомісячну доплату за сертифікацію.

Варто зазначити, що згідно зі статтею 61 закону «Про освіту» посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі 3 мінімальних заробітних плат та підвищується не менше ніж на 10 % за кожною наступною кваліфікаційною категорією.

Передбачається антиконституційна норма про припинення з 1 липня 2020 року безстрокових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти та одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на шість років, а з керівниками, які отримують пенсію за віком, – на один рік без проведення конкурсу та звільнення їх у разі незгоди з продовженням трудових відносин на умовах строкового трудового договору. Аналогічна пропозиція про припинення трудових договорів передбачається стосовно педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік.

ЗАМАХНУЛИСЬ ДАЖЕ НА ЛЬГОТЫ ВОЕННЫМ! НО ЗДЕСЬ НОМЕР НЕ ПРОШЕЛ…

Как сообщалось, в начале октября председатель Комитета Верховной Рады по вопросам социальной политики и защиты прав ветеранов, народный депутат от партии «Слуга народа» Галина Третьякова заявила о необходимости отменить льготы и социальные выплаты участникам боевых действий, если они служили по контракту.

«Мы за аудит государства в целом, в частности льгот и социальных выплат, которые сейчас предоставляют военнослужащим. Следует пересмотреть и перечень льготников. Если это был контракт, и человек сознательно щел на получение высокого денежного обеспечения, продавал свою наемную силу для того, чтобы защищать страну — это был его выбор и только так», — заявила Третьякова.

Слава Богу, поднявшаяся волна возмущения быстро отрезвила «реформаторов». И вот уже министр обороны Андрей Загороднюк спешит успокоить военных: «Позиция правительства абсолютно четкая: льготы никто не будет отменять, они останутся», — отметил Загороднюк.

Он также отметил, что «бюджет Минобороны в следующем году составит 3 процента от ВВП. Это +136,6 млрд гривень, что является самым большим бюджетом в истории, который будет выделяться на оборону. Эта сумма намного больше, чем в текущем году. В этом году бюджет военного ведомства составляет почти 103 миллиарда гривень», — отметил министр.

Читайте также: На оборону и безопасность в бюджете запланировали рекордные 5,4% ВВП — Маркарова

Но «слуги народа» не были бы слугами, если бы не прислужились и другой стороне…

“ЦЕ ТАКА ГАНЬБА, ЯКУ Я НЕ СПОДІВАВСЯ ПОБАЧИТИ НА ШОСТИЙ РІК ВІЙНИ”: МОСКАЛЬ ЖОРСТКО РОЗКРИТИКУВАВ ДІЇ НОВОЇ ВЛАДИ

Відомий український політик, екскерівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своїй сторінці у соцмережі Facebook розкритикував закупівлю Україною електроенергії в Росії та прокоментував теперішні дії влади щодо Донбасу.

Далі пряма мова:

“Вперше з 2015 року Україна в інтересах підприємств Ігоря Коломойського починає закуповувати електроенергію в Росії – це така ганьба, яку я не сподівався побачити на шостий рік війни. І закуповувати електроенергію ми будемо не аби в кого, а в фірми Ігоря Сєчина – колишнього помічника Путіна.

До речі, у березні 2014 року Сєчин потрапив до санкційного списку уряду США через його роль у дестабілізації ситуації в Україні. Йому заборонено в’їзд до США, його кошти заморожені на американських рахунках та американським громадянам і компаніям заборонено будь-які ділові стосунки з компаніями, до яких причетний російський олігарх.

Початок відкритої співпраці України з людиною, яка потрапила в санкційний список США за агресію проти України – це саме та деталь, якої нам конче “не вистачало” на фоні останніх подій в Штатах і напруження стосунків з цією країною.

Це все, що вам треба знати про спроможність цієї команди закінчити війну з Росією нашою перемогою.

Раджу переглянути відео – там ще багато цікавого.” (https://ubn.in.ua/tse-taka-hanba-iaku-ia-ne-spodivavsia-pobachyty-na-shostyi-rik-viiny-moskal-zhorstko-rozkrytykuvav-dii-novoi-vlady-video/).

ОТОЧЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ФОРМУЄ ЙОМУ ХИБНУ ДУМКУ ПРО СИТУАЦІЮ В КРАЇНІ — ВЕТЕРАН АТО

Про це в ефірі «Прямого» заявив ветеран АТО, громадський діяч Олександр Погребиський:

«Оточення пана Зеленського формує навколо нього хибні думки стосовно того, що це якісь проплачені мітинги чи щось таке. І я мав змогу на зустрічі з паном Зеленським – він запрошував ветеранів до себе – озвучити всі ці речі.

Оскільки ті скріншоти, які публікує його глава офісу пан Богдан, вони нічого з реальністю, дійсністю не мають. Оскільки наші організації і люди, які приймали участь у віче і мітингу, за три дні до цих подій побачили, що як гриби ростуть ці фейкові сторінки, Telegram-канали, на яких просто тиражують об’яви про те, що там хтось комусь платить гроші за прихід, за підвіз і таке інше. Ми намагалися боротися з цим інформаційно. Але один з якихось цих скріншотів пан Богдан опублікував, про що на зустрічі казав пан Зеленський. Йому принесли відповідні служби, і це не досить гарно. І він сказав, що 99% присутніх ветеранів – нормальні хлопці. Але є 1% якийсь такий», — заявив він.

«Я можу просто сказати, що це помилкові… Я впевнені, що люди, які приносять таку інформацію, вони президенту дають невірну інформацію, вигадану інформацію. Тому президент уже формує, виходячи з цієї інформації, помилкові думки і помилкові відношення до ветеранів чи до тих, хто приходить на Майдан, чи думки суспільства, яка виражається на вулиці. І це погано, якщо так відбувається.

…Цю гру нав’язує пан Путін. Не треба формувати повістку і формувати свою позицію з тієї точки зору, як її формує Путін пану Зеленському. Адже я можу сказати, що це повністю робить пан Путін. І пан Зеленський просто потрапляє в цю пастку і йде по цьому шляху, і ми знаємо, чим це закінчиться.

Це закінчиться втратою територій, це закінчиться втратою військовослужбовців, які несуть службу. І суспільство не хоче цього. Тому ми і виходимо на вулицю, тому ми і закликаємо дослухатись до нас», — наголошує ветеран.

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *