ЦЕ Ж ТРЕБА БУЛО ТАК ОБІС@АТИСЯ

…на грунті ревнощів, ненависті чи з переляку?!.

Днями Костянтин Єлісєєв розповів шокуючу історію, яку переповів в мережі Дмитро «Калинчук» Вовнянко. Спочатку не повірив, згадавши Чехова: «Бути такого не може, тому що цього не може бути ніколи». Та люди поважні, брехати не будуть. І все ж звернувся до пошукової системи, яка і розсіяла всі мої сумніви.

То ж читайте, та на вуса мотайте:

ДОМОВЛЯТИСЯ З СОЮЗНИКАМИ ПО НАТО ПРО ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ МУСИВ ПОРОШЕНКО — БІЛЬШЕ НЕ БУЛО КОМУ

Дмитро ВОВНЯНКО:

«Організатори Міжнародної безпекової конференції у Галіфаксі надіслали запрошення урядовій делегації України, але з ОПУ їм відповіли що приїдуть, якщо організатори (!) скасують запрошення (!!) п’ятому президенту Петру Порошенко (!!!). Проте.

Організатори безпекової конференції у Галіфаксі вимоги ОПУ послали в …ОПУ, і виникла дивовижна ситуація. На міжнародній безпековій конференції Петро Порошенко був, а офіційних представників України — не було. Тобто єдиним хто представляв Україну на міжнародній конференції, був лідер партії Європейська Солідарність Петро Порошенко.

Оцініть глибину глибин — сталося все це в той час, коли з усіх боків Україну попереджають про військову загрозу з боку Москви! Навіть голова ГУР Буданов говорить про те саме! Домовлятися з союзниками по НАТО про підтримку України мусив Порошенко — більше не було кому.

Ситуація виглядала повним маразмом. У Галіфакс кабанчиком метнулася делегація на чолі з секретарем РНБО Даніловим. Без міністра закордонних справ. Звісно жодних значних переговорів офіційна делегація у Галіфаксі не провела. Що подумали про таку ситуацію союзники — гадаю, зрозуміло. Нам як раз нині потрібна їхня підтримка…»

МІЖНАРОДНИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ У ГАЛІФАКСІ — ЗЕЛЕНА ВЛАДА: НІ ДНЯ БЕЗ ПРОВАЛУ…

Тарас ЧОРНОВІЛ:

«До Галіфакса, виявляється, вилетів не лише Петро Порошенко, але й офіційна делегація.

Я ще здивувався: а чому про них жодних новин? Та все дуже просто:

Вони запізнилися на день і прибули увечері першого дня конференції.

Ця компанія не відвідала заходів форуму і під час другого дня безпекової конференції, принаймні на всіх ключових заходах вони були відсутні.

До делегації входять доволі обмежена інтелектуально особа секретаря РНБО Данілова, посада та повноваження якого не зовсім зрозумілі західним лідерам. А ще — заступник голови Опи Машковець. Його посада для такого форуму явно неадекватна. А міністра оборони, якого заявили для участі, відправити не змогли — Олексій Резніков щось нахомутав із щепленнями.

Про присутність офіційної української делегації ніхто б і не дізнався, бо в центрі уваги на форумі Петро Порошенко… Зрештою, щось подібне вже було на Анталійському дипломатичному форумі, де був Петро Порошенко, як основний гість на персональне запрошення організаторів та якісь незрозумілі відвідувачі на чолі з Кулебою. Я колись детально описував той офіціозний фарс.

Прозвучало повідомлення, що відбулася зустріч Данілова із міністром оборони Канади. При всьому моєму негативному ставленні до секретута, я б був радий і цьому. Але поки жодного іншого підтвердження нема. Відомо лише, що Данілов перестрів міністра біля ліфту, коли посадовець вертався із засідань, а секретар РНБО з багажем заселявся в готель. Чи вони спілкувалися взагалі, чи був це тільки обмін вітаннями в фойє, чи все ж удалося домовитися про хоч якусь розмову, поки не знаю. Пошукаю підтверджень. Але сам антураж принизливий.

Тим часом Порошенко зробив фурор і став одним із головних учасників, хоча на сьогодні не посідає владних повноважень. Не виключаю, що основне завдання, з яким послали за наші гроші цю делегацію — простежити за Порошенком. Але вони й цю «місію» провалили. Зараз хіба зможуть виконати ремікс Кулеби в Анталії — перебрехати ситуацію та принижувати значення й досягнення від участі Порошенка. Але це ще могло мати якесь значення рік-два назад. А зараз, коли вже Зеленський поступово перетворюється на ніщо і звуть його ніяк, зелені прислужники тим більше нулі без палички».

Щодо таємничої зустрічі Данилова з міністром оборони Канади, мені чомусь згадалась інша таємнича зустріч, коли Тимошенко чатувала Трампа під туалетом:

БАНКОВА ВИМАГАЛА У ОРГАНІЗАТОРІВ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СКАСУВАТИ ЗАПРОШЕННЯ ПОРОШЕНКОВІ

Костянтин ЄЛІСЄЄВ, Надзвичайний і Повноважний Посол України, посол України при ЄС у 2010-15 роках, а зараз голова Центру нових рішень:

«Виникає питання, наскільки українська сторона тут активно спрацювала. Я змушений, як кажуть, додати трошки ложку дьогтю. Чому? Тому що несподівано виникла така не дуже зручна ситуація для України.

Організатори запросили, звичайно, офіційних представників з Києва. І, на жаль, офіційний Київ перед початком конференції почав шантажувати організаторів конференції, канадську сторону: мовляв, умовою участі високої делегації буде те, якщо вони відкличуть запрошення, надіслане п’ятому президенту Порошенку для участі у цій конференції.

На цей шантаж організатори не пішли. І як наслідок для того щоб, як кажуть, збалансувати участь п’ятого президента, в авральному порядку на цю конференцію була надіслана делегація на чолі з секретарем РНБО Даніловим.

…Єдине, мені як представнику України було не дуже приємно слухати від організаторів натяки, що в умовах, коли дійсно є реальна загроза другої фази вторгнення Росії на територію України, замість того, щоб займатися консолідацією патріотичних, проєвропейських, демократичних сил всередині держави, ми намагаємося показувати розбіжності між нами та висувати незрозумілі претензії до канадської сторони», – резюмував Єлісєєв.

Зазначимо, що міжнародний безпековий форум 2021 року відбувся у канадському Галіфаксі. На нього з’їхалися вищі посадовці країн, голови військових відомств та дипломати.

Порошенко зустрівся з президентом Світового конґресу Українців Павлом Гродом та керівництвом української громади Канади, зокрема Конґресу українців Канади. Крім проблем нацбезпеки, на зустрічі йшлося про корупцію та свободу слова в Україні.

У автора, мабуть, вперше в його довгому журналістському житті, немає слів, крім нецензурних, на адресу «найвеличнішого» та його убогої шобли. Обіс@алися таки в черговий раз… І неважливо — на грунті ревнощів, ненависті чи з переляку!

Соромно за ваш вибір, 73-процентні натхненники цього позорища!

Вадим КЛИМЕНТЬЕВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *