4. Терпець урвався!

Це не просто звернення, а крик душі тих, хто у повній мірі усвідомив, до чого довела громади Новомосковщини, Магдалинівщини, Юр’ївщини місцева наскрізь корумпована влада на чолі з нардепом Вадимом Нестеренком.

Отже, тезисно про головне мовою оригіналу…

(Ч. I — https://piston.net.ua/election-bass/%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%b5%d1%86%d1%8c-%d1%83%d1%80%d0%b2%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%8f/;

ч.2 — https://piston.net.ua/election-bass/%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%b5%d1%86%d1%8c-%d1%83%d1%80%d0%b2%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%8f-2/;

ч.3— https://piston.net.ua/election-bass/3-%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%bf%d0%b5%d1%86%d1%8c-%d1%83%d1%80%d0%b2%d0%b0%d0%b2%d1%81%d1%8f/).

Частина IV

А зараз дещо про загарбницьку булімію та рейдерські технології нашого «героя».

ВІН БИ ЖЕР ТА ЖЕР!.. І КУДИ ВОНО ТІЛЬКИ ЛІЗЕ?!.

«Народний депутат Вадим Нестеренко, руками свого вірного соратника Василя Кузнєцова в серпні 2016-го, за підтримки «чорних реєстраторів» і «чорних нотаріусів»,  за бездіяльності правоохоронних органів та органів юстиції здійснив цинічне та злочинне рейдерське захоплення майна ФГ «Дар» та майна його засновників, яке триває і по сьогоднішній день», — повідомив Анатолій Гайворонський.

За словами Анатолія Гайворонського, на цьому справа не закінчилася. За сприяння нотаріуса Ганни Павловської 20.05.2019 р. «злочинне угрупування» Нестеренко-Кузнєцов знову здійснили незаконну перереєстрацію корпоративних прав ФГ «Дар» на себе.

Згідно відповіді Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 21.05.2019 р., рішення, за яким нотаріус Ганна Павловська здійснила незаконну перереєстрацію ФГ «Дар» на Василя Кузнєцова судом взагалі не ухвалювалось та має ознаки підроблення.

Йшлося про нехитрій схемі, коли реєстратор з іншої області переписав компанію на безхатченка, а той — «перепродав» її ТОВ «Агроволодар», яке вважають підконтрольним Нестеренко. В агрофірмі «Дар» передумовою для захоплення стала смерть засновника підприємства.

  *   *   *

На протяжении почти 4 лет СМИ пишут о рейдерском захвате фермерского хозяйства «ДАР»  в Новомосковском районе с. Попасное и возможном убийстве родственников,  которым оно пренадлежит. 

Со слов детей,  Дарадуды Марины и Дарадуды Дмитрия смерть их родственников они связывают с нардепом  от  БПП, он же сейчас и кандидат в народные депутаты В. Нестеренко, а также кандидатом в нардепы В. Кузнецовым. Оба по 38-му избирательному округу.  Но до сегодняшнего дня ни полиция ни прокуратура не сделали ничего!!!

  *   *   *

Ще одна популярна сьогодні схема аграрного рейдерства — «подвійна реєстрація». Суть її в тому, що поки  не закінчився договір оренди земельного паю або офіційно, або фіктивно він розривається і переукладається на іншого орендаря. При цьому реєстратор не запитує дані з земкадастру і тому нібито «не бачить», що земельна ділянка орендується іншою компанією. В результаті і пайовики, і сторони змушені йти до судів, щоб з’ясувати, на чиєму боці правда.

  *   *   *

Третя схема — фізичне захоплення полів, техніки, врожаю на етапі його збирання. Документами на такі захоплення, як правило, також є «фільчині грамоти»: підроблені судові рішення, рішення зборів акціонерів, фальшиві заяви пайовиків і т.д.

  *   *   *

У багатьох інших випадках, озвучених Анатолієм Гайворонським, а також тих, про які регулярно говорять на мітингах перед обласною адміністрацією в Дніпрі і перед державними структурами в Києві селяни — ніхто не чекає таких «сприятливих» обставин, як смерть господаря.

Наприклад, в ТОВ «Агро-Віта 2000» та ТОВ «Олімпікс-Агро», які працюють в Новомосковському і Магдалинівському районах, схема «подвійного реєстру» була під копірку провернута на кількох сотнях ділянок загальною площею близько 3,7 тис. га. Вже згадане вище ТОВ «Агроволодар» незаконно заволоділо наділами в період з березня 2016 по червень 2017 р.р. шляхом незаконної повторної реєстрації прав оренди. При цьому «реєстрація-2» проводилася на підставі неіснуючих документів про розірвання договорів оренди (сфальсифікованих, оскільки підписувати їх директор не мав права, а реєстратор повинен був це перевірити).

РЕЙДЕРСКАЯ ГРУППА ВИЛКУЛА-НЕСТЕРЕНКО ЗАМАХНУЛАСЬ ДАЖЕ НА ДЕНЬГИ ПРАВИТЕЛЬСТВА ГЕРМАНИИ

Европейская бизнес-ассоциация в конце 2017-го направила письма президенту Украины, в Министерство юстиции, ГПУ, МВД и международные организации с просьбой прекратить рейдерский захват животноводческого комплекса ООО «Рантье», которое находится в с. Нива Трудовая Днепропетровской области. 

В ночь с 21 на 22 ноября 60 вооруженных людей ворвались на территорию комплекса, захватив офисное здание и ряд других объектов. Десятки миллионов долларов инвестиций Германского правительства, вложенные в агросектор Украины оказались под угрозой. Не говорю уж об авторитете нашей страны на международной арене.

Оперативно среагировавшей на вызов полиции удалось к утру очистить предприятие от боевиков.

Однако, «пришельцы» не покинули территорию села, продолжая запугивать жителей, наносить ущерб объектам инфраструктуры, блокировать работу транспорта, писала тогда газета «Лица».

В компании «КSG Аgro», в оперативном управлении которой находится комплекс, считают, что за рейдерской атакой стоят нардеп Александр Вилкул и нардеп, советник губернатора Днепропетровской области Вадим Нестеренко.

«СПАСЕНИЕ РАЗОРЯЕМЫХ — ДЕЛО РУК САМИХ РАЗОРЯЕМЫХ»

Нещодавно, як стало відомо, одна з громад на території Юр’ївського району створила власні збройні сили для захисту своїх економічних інтересів. Як повідомив голова ФГ «Зоря», що знаходиться в селі Вербуватівка, Володимир Зоренко, він отримав офіційний дозвіл на організацію сил самооборони, оснащених бойовою зброєю (автоматами Калашникова).

– У нас уже були прецеденти, коли на наші господарства здійснювали замах певні недружні угруповання, – розповів Зоренко. – Причому вони були готові застосувати цілком конкретну силу. Того разу все обійшлося ціною наших неабияк пошарпаних нервів і серйозного економічного збитку через неможливість працювати в умовах рейдерської облоги. Щоб попередити подібні інциденти в подальшому, ми і зважилися на створення «армії».

Ми не стоїмо на місці, постійно нарощуємо свій господарський потенціал, який, як показав досвід, потребує надійного захисту. Для цього  обрали цілком законний і легальний шлях, – підсумував Володимир Григорович».

Впрочем, куда более эффективным оружием против этих нелюдей может оказаться правильно заполненный бюллетень на предстоящих выборах. Давно пора мешающую вам жить нечисть отправить на политическую свалку, где ей самое место. Или на скамью подсудимых, которая давно по ним плачет…

КІНЕЦЬ ВЛАДІ ЗЕМЕЛЬНОГО РЕЙДЕРА!

Американське прислів’я стверджує, що у всякій справі 80 відсотків успіху залежить від керівника і тільки 20 відсотків — від підлеглих. Але це не привід для заспокоєння. Адже обираємо цих керівників ми з вами. І саме тут закладаються підвалини як управлінського успіху, так і того зубожіння, яке маємо у нашому випадку.

       *   *   *

В даний момент, не втрачаючи часу, народний депутат України від БПП Вадим Нестеренко вже відправив своїх людей скуповувати голоси. Жителям міста і районів представники нардепа роздають по 500 гривень і укладають з ними так звані договори партнерства, щоб ті голосували тільки за кандидата Вадима Нестеренка. Після голосування їм дадуть ще по 500 грн. Така схема була у Нестеренка в 2014 році на позачергових виборах.

       *   *   *

Шановні земляки! Не беріть брудні гроші від олігарха і його оточення, не продавайте свої голоси! Це не принесе вам добра.

Невже ми з вами не зможемо зупинити ГЕНОЦИД проти нас, наших рідних і дітей? Наш виборчий округ №38, а точніше, всі три його райони та місто Новомосковськ, навряд чи переживе ще п’ять років під управлінням цього олігархічного вовкулака і його оточення!

(Окончание следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *