ЕСЛИ ЭТО НЕ ПРЕСТУПЛЕНИЯ, ТО ЧТО ЭТО?!!

Зеленский сегодня должен давать показания суду в качестве обвиняемого, а не кататься на лыжах в Буковеле!..

За неполных два года своего правления президент Владимир Зеленский, по моему глубокому убеждению, уже заслужил несколько тюремных сроков за свои деяния и давно бы сидел, будь у нас правовая система сродни, к примеру, американской. К сожалению, мы до сих пор не доросли до реального правового государства. Но что-то мне подсказывает, что сидеть он таки будет. В лучшем случае…

Нельзя так долго и безнаказанно испытывать терпение народа, которому ты обещал конец эпохи бедности, олигархического и коррупционного беспредела. И неважно, произошло это по врождённой глупости и безграмотности человека не на своём месте или в результате благоприобретённых низости, зловредности и нарциссизма.

Тезисно напомню сложившуюся ситуацию вокруг лишь одного из многих его «достижений», но очень актуального на сегодняшний день — борьбы с пандемией коронавируса, которую он взял под личный контроль и с треском сорвал.

Далее только факты и выводы…

«НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ»: ПОПРИ ОБІЦЯНКИ ЗЕЛЕНСЬКОГО УКРАЇНА ДОСІ НЕ ОТРИМАЛА COVID-ВАКЦИНУ

У липні 2020 року президент Володимир Зеленський заявив, що він особисто контролює, щоб Україна була серед перших країн, які матимуть змогу придбати вакцину проти коронавірусу.

«Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації. Держава має визначитися, хто буде вакцинуватися першим, скільки пацієнтів зможуть прийняти лікарні за місяць, а головне – допомогти медзакладам з вакцинацією. Адже таку масову вакцинацію у світі робитимуть вперше», – повідомив глава держави.

Він також наголосив, що тримає на контролі підготовку до закупівлі вакцини від коронавірусу. Втім, станом на 11 січня Україна досі не отримала COVID-вакцину, тоді як Албанія, Китай та країни Євросоюзу вже почали масове щеплення. Необхідно подготовка до цього важливого заходу також не проведена.

Станом на 11 січня Україна досі не закупила вакцину від коронавірусу. Крім того, у МОЗ не називають дату початку масової вакцинації. Натомість у ЗМІ з’явилась інформація, що українські топ-чиновники, політики і бізнесмени вже прищеплюються в Києві вакциною проти коронавірусу, яку нелегально завезли до України. Вакцинація проходить під грифом секретності на базі однієї з приватних клінік Києва.

Нагадаємо, 11 січня навіть в Албанії розпочалась масова вакцинація від коронавірусної хвороби. А в Європі і Америці, Кітаї вона йде повним ходом.

«Чинна влада очікує на безкоштовну допомогу замість того, щоб профінансувати вакцинацію населення», – вважає Лапін. А Ольга Стефанишина заявила, що очільник МОЗ Максим Степанов зриває закупівлі вакцини від коронавірусу для України.

Загалом…

«ВЛАДА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ЗАЙМАЛАСЬ САМОПІАРОМ ЗАМІСТЬ ПЕРЕГОВОРІВ ПРО ЗАКУПІВЛЮ COVID-ВАКЦИНИ»,

– стверджує віцепрем’єр-міністр України (2016-2019) Павло Розенко.

“Ми можемо констатувати сьогодні факт, що час для проведення переговорів про закупівлю вакцин українською владою абсолютно втрачений. Всі країни Європейського Союзу, інших країн світу, зокрема таких як Мексика, Аргентина, Бразилія, Коста-Рика, до речі, почали процедуру укладення прямих угод з виробниками в червні-липні.

Нумо згадаймо, чим займався Володимир Зеленський зі своєю командою в червні-липні, і ми зрозуміємо, чому такий результат. А в той час Зеленський перебував в агітаційних турах “Слуги народу” в областях і займався передвиборчою кампанією “Слуги народу”. Міністр охорони здоров’я в цей час очолював обласний список “Слуги народу” в Одеську обласну раду, зокрема”, – сказав Розенко.

Він додав, що замість проведення переговорів щодо закупівлі COVID-вакцин влада Зеленського займалась самопіаром.

“Влада займалася власним самопіаром, грали вони в баскетбол, на Січі огірки різали на руках. Вони відкривали дитячі садки і дороги, які побудовані ще за попередньої влади. Але безпосередніми переговорами про закупівлю вакцин нинішня влада не займалася”, – сказав колишній віцепрем’єр.

А сьогодні в той час як…

В УКРАЇНІ ПРОВАЛЕНА ВАКЦИНАЦІЯ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХИЗУЄТЬСЯ ВІДПОЧИНКОМ – УКОЛОВ

«Я не можу собі уявити, щоб Ангела Меркель під час пандемії поїхала кататися на лижах. Хоча лижних курортів у Німеччині набагато більше, ніж в Україні», — заявив політолог, народний депутат VI скликання Віктор Уколов. — Або, наприклад, Еммануель Макрон поїхав на Куршевель. Їх би просто розірвала всередині країни їхня громадськість, адже це немислимо.

Пандемія, в країні провалена вакцинація, а президент їде відпочивати. Мало того, що їде, він цим хизується, показує, як він без маски катається. Та бог з нею, навіть з тією маскою. Гадаю, що в такий час президент має бути без відпочинку. Він має працювати 24 години на добу”, – наголосив політолог.

Уколов також нагадав, що президент Зеленський за 2020 рік відпочивав п’ять разів.

«Перший раз він поїхав в Гуту, потім поїхав в Оман, потім поїхав на острів Бирючий на дачу Хрущова, потім в Деренівську Купель, а потім знову поїхав у Гуту і щеплює українців своїм оптимізмом з перших днів карантину, на лижах. Чому ми вважаємо, що влада провалила вакцинацію? Тому що більшість країн Європи її розпочали. Навіть маленька Албанія, яка є біднішою, ніж Україна за природними ресурсами, за ВВП, навіть за ВВП на душу населення бідніша. І Албанія почала цю вакцинацію», – зауважив ексдепутат.

«БУКОВЕЛЬ ІМЕНІ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЦЕ ЯКАСЬ ПАРАЛЕЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ. ІНША УКРАЇНА»,

— вважає політичний експерт Андрій Смолій. — Поки абсолютна більшість ФОПів, малого та середнього бізнесу не працює – у Буковелі працюють і ресторани і магазини. Все щоб загрібати “бабло”, і плювали вони на Закони України. Коломойському і його людям вони не писані, як і їхньому Зеленському, який демонстративно в перший день локдауну його ж і порушував.

Президента в країні ніби немає. 14 днів крім записаних відео і селфі-покатушок в Буковелі – не видно, не чути.

Жодних міжнародних контактів, жодної реакції на події в Україні. Тут і газопроводи вибухають, і люди перекривають траси проти непідйомних тарифів Зе-влади, і локдауни знищують бізнес, і весь світ вакцинується, крім України.

Влада мовчить. Всі роз‘їхались по курортах.

Головне – плюнути в обличчя всій країні і кататись далі. Це єдине, що вони вміють».

Добавьте к сказанному аморальную коррупцию на проданных за рубеж масках, и вскорости закупленных в Китае по гораздо более высокой цене. Я уж не говорю о вопиющих махинациях с Коронавирусным фондом, основная сумма денег из которого пошла куда угодно, в том числе на собственную рекламу, только не на борьбу с коронавирусом.

ВСЕ, ДО ЧОГО ТИ ДОТОРКАЄШСЯ — СТАЄ АБСУРДОМ — БАБІЧ

«Я нарешті зрозумів, — стверджує Гліб Бабіч. — Основна мета твого приходу — навіть не руйнування країни. А позбавлення її сенсів. Щоб позбавити загального сенсу існування.

Саме те, що найкраще доручити блазню. Бо все, до чого ти доторкаєшся — стає абсурдом.

Ти — абсурдне прокляття моєї багатостраждальної країни.

Прорахунок був в одному. Навіть, найбільш недолуги з нас шукають хоч маленький сенс і виправдання свого способу життя. І того, що відбувається з нами. Дуже часто неправильний сенс.

Але ти позбавив усіх навіть цього. Просто смикаючи ручками і голівкою, прив’язаними до ненадійних мотузок ляльковода. І ляскаючи ротом, що несе нісенітницю.

Тому, твій час закінчується. Тому, ті ж руки, що несли тебе до убогого тріумфу — будуть роздратовано рвати тебе на клаптики. Якщо, звичайно раніше ти не розбудиш інші сили.

І наслідки твоєго абсурду — ми, можливо, будемо викашлювати ще довго.

Твій фінал теж не матиме сенсу. Для тебе — не матиме. Жив грішно, і закінчив — смішно.

Але для для інших сенс залишиться. І в підручники ти все ж таки потрапиш.

Як обличчя короткої епохи абсурду і втрати сенсу.

З довгим періодом одужання.

І з новим прозивним ім’ям торжествуючої дурості. Твоїм ім’ям».

А теперь ответьте, должны ли, наконец, нести ответственность за весь этот позор его организаторы, сообщники и «крыша», обещавшая их контролировать?!

Как тут не вспомнить слова популярного Глеба Жеглова Высоцкого: «Будут сидеть!!! Я сказал…»  

Ну а мы с вами какую резолюцию на эти безобразия и зреющий в людях взрів ненависти наложим?!

Вадим КЛИМЕНТЬЕВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *