ГОРДИСЬ, ДНЕПР: ЭТО ТВОЙ СЛУГА И ВЫДВИЖЕНЕЦ!

Захисник Дубінського (не здивовані), піарник Венедіктової (аналогічно) і поборник збереження старої, корумпованої судової системи (а це щось нове). Так, це все про нардепа від «Слуги Народу» Макса Бужанського.

Бужанський за освітою інженер-містобудівник, але вважає себе експертом з будь-яких питань: від історичних подій до легалізації зброї. Але останні кілька днів Бужанський вдає з себе спеціаліста з судових справ. Переконує, що не треба нічого міняти, що все чудово з нашими судами. Що не треба чіпати ОАСК, не треба ніяких рад доброчесності і міжнародних експертів, які покликані розворушити судове кубло. Бужанського все влаштовує.

От взяти рідний для нардепа Дніпро. Подивимось чим відзначились місцеві судді. Наприклад, голову Кіровського cуду Дніпра Підберезного і суддю того ж суду Овчаренко взяли на хабарі в $300 тисяч. За даними ЗМІ, напередодні вчинення злочину Овчаренко запитала у ворожки — чи можна йти на справу. Ворожка дала добро. Зайшовши в кабінет, Овчаренко перехрестила п’ять пачок по 10 тисяч доларів і прочитала молитву «Во ім’я отця, і сина, і святого духа». Після цього її затримали.

До речі, суддя Підберезний досі працює суддею. Річна зарплата — понад 600 тисяч грн. Найцікавіше, що на розгляді у горе-судді є справи щодо хабарництва. Тобто обвинувачений у хабарництві судить інших обвинувачених у хабарництві. Бо ВРП, яка цілком влаштовує Бужанського, покриває цього суддю.

Або ще один випадок. Колегія суддів того ж Кіровського суду Дніпра відпустила під домашній арешт вбивць, які знімали момент вчинення злочину на відео. Відпустила навіть без електронних браслетів. Ну так а навіщо таких персонажів тримати в СІЗО? Хай тікають собі в Крим чи на Донбас.

Пам’ятаєте минулорічну стрілянину в Дніпрі, коли озброєні люди почали з’ясовувати стосунки із застовуванням вогнепальної зброї поряд з зупинкою? Тоді ще кілька очевидців події отримали поранення. Так от. Суддя Бабушкінського суду Дніпра Юрій Сліщенко відпустив всіх підозрюваних під домашній арешт. А ВРП після цього відправила Сліщенка в почесну відставку з усіма пожиттєвими пільгами.

І таких прикладів по всій країні сотні, якщо не тисячі. Але такі як Бужанський кістьми лягають, щоб зберегти продажну судову систему. Вони проти міжнародників, бо іноземці не пов’язані з нашими судовими кланами і повикидають всю цю зашкварену шоблу на вулицю.

Саме на це направлена його законотворча діяльність.

Всі зашквари нардепа Бужанського: https://www.serpom.org.ua/…/buzhanskyj-maksym…/

Ми – громадська організація Центр Протидії Корупції.

Уже 8 років займаємося викриттям топкорупціонерів. А ще ми доклалися до 35 кампаній з ухвалення важливих антикорупційних законів й відкриття декларацій чиновників. Завдяки моніторингу закупівель нам вже вдалося зберегти для держави 4,8 млрд грн.

Це повідомлення написане в рамках нашого проєкту #СерпомПоРейтингу, за допомогою якого ми караємо недоброчесних депутатів. Ми вже охопили понад 10 млн виборців й провели 300 кампаній покарання. На минулих виборах 3/4 недоброчесних депутатів втратили свої мандати. Наш інструмент працює!

Центр Протидії Корупції

Неправительственная организация (НПО)

(Ілюстраційне підкріплення «Пістона»).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *