ЭФФЕКТИВНЫЙ ПИАР ИЛИ ПОЗОРНОЕ САМОРАЗОБЛАЧЕНИЕ

За підсумками виступу пpeзидeнта Вoлoдимиpа Зeлeнcького y Вepхoвнiй Paдi зi щopiчним пocлaнням пpo внyтpiшнє i зoвнiшнє cтaнoвищe Укpaїни та щодо 5 запитань, які він збирається поставити в день голосування.

Не без висновків, проте.

Часть 1. ГОЛОСОВАЛИ — ВЕСЕЛИЛИСЬ, ПРОЖИЛИ ГОД И… ПРОСЛЕЗИЛИСЬ!

АНДРІЙ СМОЛІЙ, політичний експерт:

«КОЖНЕ ДРУГЕ СЛОВО У ВИСТУПІ ЗЕЛЕНСЬКОГО — ВІДВЕРТИЙ ПОПУЛІЗМ ТА БРЕХНЯ

Це якась глибока “брєжнєвщина”. Враження ніби слухаємо не президента європейської країни, а секретаря ЦК КПРС, який розповідає про чергову комуністичну п‘ятирічку.

Кожне друге речення – про попередників. Кожне друге слово – відвертий популізм та брехня. Кожен пункт – відвертий провал.

Це не виступ президента. Це виступ Голобородька з дешевого серіалу “Слуга народу” перед виборами.

Зеленський живе в якісь паралельній реальності. Не в Україні. Бо все що він сказав – це «казочка» московського пошибу, де створюють цю “реальність” для населення.

Єдине що хочеться після виступу Зеленського – сміятися та плакати. Бо так топтатися по країні ще треба вміти…»

Мнение одного, пусть и уважаемого эксперта не всегда отвечает объективным критериям. А что по этому поводу думают в экспертном сообществе?..

МАНІПУЛЯЦІЇ, ПЕРЕКРУЧУВАННЯ ТА ВІДВЕРТА БРЕХНЯ: ЩО ПОБАЧИЛИ ЕКСПЕРТИ У ПОСЛАННІ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Експерти громадської організації “Європейський інститут” оперативно проаналізували головні тези з виступу президента Володимира Зеленського і прийшли до висновку, що текст виступу Володимира Зеленського є набором маніпуляцій, перекручень, а то й відвертої брехні, які мають дуже віддалений стосунок до реальності:

«Попри оптимістичні заяви Зеленського про боротьбу з коронавірусом, Україна стала яскравим прикладом того, як непродумано та неефективно запроваджений карантин завдає економічних збитків бізнесу і країні загалом, але при цьому не дає необхідного ефекту зменшення темпів поширення інфекційного захворювання. Україна фактично провалила боротьбу з COVID-19. З Фонду боротьби з коронавірусом вилучено 35 млрд грн на піар-проект Зеленського “Велике будівництво”. Це нагадує політику Радянського Союзу, коли під час голоду держава експортувала хліб на Захід.

Боротьба з корупцією була головною надією для багатьох з тих, хто проголосував за Зеленського. Однак факти говорять про протилежне – Україну накрила хвиля корупції. Ознаками зростання рівня корупції в Україні є поділ сфер інтересів між декількома впливовими гравцями в оточенні президента, поява нових корупційних схем на місцевому рівні: фінансова “махновщина”, якій не перешкоджає центральна влада, ухвалення органами влади рішень, вигідних конкретному олігарху, наростання проблем з виконанням бюджету в Україні.

Зеленський відверто маніпулює, коли говорить про прийняття закону про імпічмент президента як про його “здобуток”. Закон про імпічмент виписаний таким чином, що реалізувати його неможливо.

Так само і з “недоторканністю” депутатів. Це брехня від Зеленського – сьогодні депутата не менш складно притягнути до відповідальності. Бо замість недоторканості у вигляді рішення ВРУ про згоду Зеленський запровадив недоторканість депутатів через рішення про згоду Генерального прокурора.

Зеленський не виконав обіцянки припинити війну на Донбасі. “Мирні ініціативи” Зеленського розпочалися з відмови від миротворчої місії – одного з найкращих проєктів української дипломатії, у якому президент Порошенко переконав міжнародних партнерів України. Але ця тема дуже дратувала Росію. Натомість Зеленський активно просував ідею розведення військ (де-факто – відведення українських військ з облаштованих місць).

Зеленський намагається просувати російську дезінформацію про відповідальність тих, хто зупиняв російську агресію у 2014 році. Йдеться про тих, хто зміг за кілька місяців створити нову армію і побудувати ефективне тилове забезпечення. Разом з тим, саме при Зеленському у час війни з Росією не виконується державне оборонне замовлення.

Експерти також зауважили, що Зеленський у своєму посланні не сказав про різке падіння ВВП ще до пандемії; про повний провал із наповненням Держбюджету; про виконання обіцянок перед Коломойським за його підтримку на президентських виборах; про те, що будівництво доріг при Зеленському внаслідок корупції стало дорожчим більш ніж удвічі; про відновлення корупційних схем на митниці й на державних підприємствах – за півтора року державні підприємства, які працювали з прибутком, зараз у збитках. Про зрив спецоперації по затриманню найманців ПВК Вагнера. І про те, що завдяки Зеленському Україна стала фігурантом скандалу з імпічментом у США та мало не втратила двопартійну підтримку з боку республіканців та демократів».

Картина маслом, как сказал бы известный киногерой. А что по поводу этого отчёта думают парламентарии?

CЮМAP ДO ЗEЛEНCЬКOГO: “ДE BИ БУЛИ ПIД ЧAC МAЙДAНУ? BИ ЧЛ*НOМ ГPAЛИ НA POЯЛI!..”

Вiктopiя СЮМAP, дeпyтaткa вiд пapтiї «Євpoпeйcькa Сoлiдapнicть»:

«Я бaгaтo цuнiзмy бaчилa в цiй Paдi, aлe тaкoгo цuнiзмy як cьoгoднi нe бaчилa щe нi paзy.

Я пoбaчилa бaнaльнoгo пiapщикa i цuнiкa, який нa вcьoмy cвятoмy вмiє тiки пiapитиcь. Який poзкaзyє, щo вiн дo двoх peволюцiй мaв cтocyнoк… – Я дo них мaлa cтocyнoк… a нe Biн.

Дe Вiн тoдi бyв? Вiн чл*нoм гpaв нa poялi…»

«ВЛАДА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОВАЛИЛА БОРОТЬБУ З КОРОНАВІРУСОМ І РОЗТРАТИЛА КОРОНАВІРУСНИЙ ФОНД»

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність”, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег СИНЮТКА:

“Влада провалила боротьбу з коронавірусом, тому що на початку розпродали всі маски, гучними заявами про те як будуть боротись з коронавірусом розтратили невідомо куди коронавірусний фонд, не закупила жодного апарату ШВЛ і втратили довіру і підтримку людей.

Сьогодні можна чітко сказати, що ні президент, ні влада, ні “Слуги народу” не впоралися з тими викликами, які стали перед країною. Треба дуже чітко сказати, що влада не знає і не вміє нічого зробити.

“Сьогодні приходить завершення епохи довіри людей до влади. Бо вона не може дати відповідь українцям на питання, що робити з освітою, охороною здоров’я, місцевим самоврядуванням, ці вибори будуть початком завершення влади Зеленського”, – підсумував Синютка.

ПРОЄКТ БЮДЖЕТУ-2021 РОЗРАХОВАНИЙ НА ТОТАЛІТАРНУ ПОЛІЦЕЙСЬКУ ДЕРЖАВУ — ГЕРАЩЕНКО

“Бюджет на 2021 рік жахливий, це бюджет тоталітарної поліцейської держави, де знімається видатки на субсидії, видатки на міністерство оборони, але збільшуються видатки на прокуратуру, на МВС, на ДБР, на всі ці силові структури, які “кошмарять” малий і середній бізнес і опозицію.

…Мене дуже турбує те, що ми повертаємося в часи раннього Януковича, епоха Зеленського на машині часу нас туди переносить. Дуже багато є проблем зі спробою сфальсифікувати вибори, тому важливо, щоб в цей час ми всі разом дуже добре попрацювали, не дали можливості створити фундамент для спотворення результатів виборів і фальсифікацій”, – сказала Геращенко.

ДЕРЖБЮДЖЕТ-2021 СПРЯМОВАНИЙ ПРОТИ ФОПІВ, МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ І АРМІЇ – ГЕРАСИМОВ

Про це під час засідання Погоджувальної Ради заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур ГЕРАСИМОВ:

“Хочу сказати про Бюджет-2021. Ви вбиваєте діяльність ФОПів, малого і середнього бізнесу, а натомість плануєте збільшення зборів і податків з них. Ви скорочуєте субсидії на 3 мільярди, а потім підвищуєте тарифи.

Скорочуєте видатки на армію, в той час, коли лояльні до Банкової ДБР, МВС та СБУ отримають додатково мільярди гривень! Це плата за 58 незаконних справ проти Петра Порошенка? Чи це така ціна за те, щоб правоохоронці не бачили тотальну корупцію Зеленського, яка починається з торгівлі посадами, призначення своїх родичів власними помічниками, а закінчується хабарями у 200 тисяч доларів? А в той час ви готуєте пенсіонерів до того, що взимку будуть проблеми з виплатою пенсій.

Повну деградацію незалежності антикорупційної інфраструктури, згортання реформ та відкат до часів Януковича бачать не тільки українці, а й наші партнери з Євросоюзу.

Нещодавно посол ЄС в Україні Матті Маасікас заявив, що ЄС не має в полі зору ніяких великих політичних кроків для подальшої євроінтеграції України в найближчому майбутньому. Це і є оцінка діяльності Зеленського і його команди за півтора року при владі, коли замість руху в Європу робите все, свідомо, чи не свідомо, щоб повернути країну в орбіту Кремля”, – підкреслив депутат.

И это лишь малая толика критики, обрушившейся на «одного из величайших лидеров современности» и его столь же «величайшую» команду. Да и у самого, видать, во время выступления если не кошки на душе скребли, то, похоже…

ЯЗЫК ОТ БРЕХНИ НАРУЖУ РВЁТСЯ!

Мол и я не я, и брехня не моя. Небось, представил, как в аду придётся за всю эту брехню раскалённую сковородку лизать! Что, кстати, остроумно зафиксировал фоторепортёр ВВС во время этого исторического саморазвенчания:

(Продолжение следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *