ПРОТЕСТУЮЩИЕ В УКРАИНЕ ОККУПИРОВАЛИ УЛИЦЫ

«Кому выгоден устроенный антивакцинаторами дебош?

(Ч.1 — https://piston.net.ua/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b2%d1%8b%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b5-%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b7%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%83%d1%8e%d1%89%d0%b8%d0%b5-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b8%d0%bd%d0%b5-%d0%be%d0%ba%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8/?fbclid=IwAR0aPeNCsORbYe3mT0Jdb80rIpanJBwymyeXbgKYQaUKekXhF2dmbqcAMns.

Ч.2 — https://piston.net.ua/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b2%d1%8b%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b5-%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b7%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d1%83%d1%8e%d1%89%d0%b8%d0%b5-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b8%d0%bd%d0%b5-%d0%be%d0%ba%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8-2/).

В заключение — о главном: во-первых, кто основной виновник устроенного в стране антивакцинального шухера; во-вторых, кому более всего выгодна разворачивающаяся вокруг вакцинации истерия, которая, по сути, переворачивает вверх дном установившийся в мире порядок. Да так, что даже разумные люди начинают впадать в охвативший мир психоз и у них тихо шифеpом шуpша, едет кpыша не спеша.

О том же, не без стёба, однако, уважаемый Валерий ПЕКАР:

«Постійно думаю, який сценарій майбутнього страшніший: 

а) чи той, коли корпорації / уряди / таємні ложі вживлюють чип кожній людині,

б) чи той, коли людство охоплено постійною параноєю перед загрозами на кшталт вживлення чипів.      

 А ви що думаєте?»

Что касается виновников, то тут и к бабке не ходи — всё дерьмо на поверхности плавает. Тем более, что здравомыслие не является физиологическим показателем жизненных функций организмов антивакцинаторов. Может, поэтому их шумным митингам так характерны споры до хрипоты и крики до фальцета. Поэтому слово вам, господа присяжные заседатели и народные сатирики:

Michael SAVCHYN:

«Тут такий хрестовий похід антиваксів піднявся, шо аж гай шумить!»

Oleg SYVAK:

«…Ну, да, щеплень від ідіотизму ще не придумали, а дуже не вистачає».

Петро КАБИЗДОХ:

«Хворіють і вакциновані, це факт. На днях в нашому місті на вечірці заразилися 10 чоловік. Всі вони були вакциновані місяць тому. Правда, заразилися вони тріпером, але неприємний осад від вакцинації залишився».

Victor TREGUBOV:

«Давайте будемо термінологічно коректні! Примусова вакцинація — це коли тебе збивають підсічкою, кладуть на пузо та вганяють штрикавку в сраку, поки не оговтався. Ми всі проти цього.

Та коли тебе, баклана стоєросового, не пускають заражати інших людей, це під цей термін аж ніяк не підпадає. Будьмо уважні та взаємно ввічливі!»

Сергей УСЕНКО:

«Люди, которые восторгаются «бацькой» и Сталиным, возмущаются «незаконной проверкой документов». Охренел…»

Andriy TSAPLIENKO:

«В Україні на піку рекордної смертності від коронавірусу, зупиняють два заводи по виробництву медичного кисню. Незбагненна здатність українців доводити пизд@ць до повної досконалості».

Леонід ЄМЕЦЬ:

«Абсолютно реальна історія. Без прізвищ, але реальна.

Пару днів тому, в одній лікарні у реанімацію завезли одразу 7 людей із ковід сертифікатом. 2 прививки, повна вакцінація.

Зав. відділення, м‘ягко кажучи, був здивований важкістю симптомів вакцинованих. Так бути не мало. За всіма стандартами і практикою… особистою так і світовою — ковід у паціентів мав проходити набагато легше.

Бувають звичайно індивідуальні виключення, але тут 7 пацієнтів одразу!

Коротше зав. відділення включив «режим лікаря Хауса» і провів з кожним індивідуальну бесіду.

Попередив, що є два протоколи лікування. Один для вакцинованих і інший для невакцинованих, відповідно. І якщо їх наплутати — то результати будуть дуже сумні.

Ну, я думаю ви вже здогадались. Всі 7! Карл — всі сім вакциновані пацієнти — купили собі сертифікат».

Андрей СЛЕПЧЕНКО:

«Примерно 60% наших водителей никогда не пристегиваются за рулём, 73% украинцев выбирают президентом Зеленского и примерно половина украинцев не готовы вакцинироваться. Не цифры, ужас!»

Выводы здесь лишние. Выводы в двухдневной очереди у крематория. Это тоже реальность!

…Упокой их души, Нечистый, в смоле кипячей или на сковороде горячей!

Уж не знаю, возможно, нашу суперпринципиальную антивакцинаторскую общественность возмутит тот достойный сожаления факт, что даже самые отчаянные антивакцинаторы, отходя в мир иной в результате ковида, как правило, меняют свои позиции на противоположные.

Вот и в США, отдавая Богу душу от ковида…

ВЕДУЧИЙ-АНТИВАКЦИНАТОР ЗАКЛИКАВ ЩЕПИТИСЯ СВОЮ БЛИЗЬКУ ПОДРУГУ

65-річний теле- й радіоведучий Дік Фаррел був затятим прихильником Дональда Трампа і називав головного санлікаря США Ентоні Фаучі «божевільним брехуном». Він вихвалявся, що першим назвав коронавірус «обманом», і проводив паралелі між кампанією з вакцинації та нацизмом. А також ще у червні закликав людей не робити щеплення.

Як повідомляє видання, після того, як ведучий захворів і згодом був госпіталізований, він змінив свою думку і закликав щепитися свою близьку подругу, теж антивакцинаторку Емі Лі Хейр. Зокрема, він написав, що цей вірус не жарт.

І це далеко не єдиний приклад. В тому числі, і в Ненці!

То ж…

РУГАТЬ ОТМУЧИВШИХСЯУЖЕ БЕСПОЛЕЗНО, УКАЗЫВАТЬ ИМ НА ПРОСЧЕТЫ – БЕССМЫСЛЕННО, НЕ ЗРЯ ВЕДЬ НА КЛАДБИЩАХ СОБЛЮДАЮТ ТИШИНУ

С виновниками разобрались, как видим. И даже отпели! Но мы бы были необъективными, если бы не упомянули и о положительных результатах этого печального процесса. На чём категорически настаивают народные сатирики:

Не забуватимемо і такий…

Є і для підприємливих гарна порада:

А в заключение о главном выгодополучателе. И не где-то — за тридевять земель, а в Неньке.

(Окончание следует).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *