ДОЖИВЕМО ДО СТА, А ПОТIМ ПОРИБАЛИМО

Як у гонитвi за вічним життям не вкоротити собі віку

Здобутки і міфи   геронтологiї

Вадим КЛИМЕНТЬЄВ

Підготовлена ​​книга в тому ж 2008 році, що і попереднє аналітично-сатиричне дослідження «Особливості національного пияцтва». (Знайомтеся з вже розміщеними в «Нашій бібліотеці» частинами).

Частина III

ПРО ОСОБЛИВОСТІ І РЕЦЕПТИ ДОВГОЛІТТЯ НАУКОВЦІ, ВІКОВА МУДРІСТЬ,  НАРОДНІ ЦІЛИТЕЛІ І САМІ ДОВГОЖИТЕЛІ

(Продовження).

3. 9. Правила безсмертя ВІД РОБЕРТА ГОЛДМАНА
                                                                        

  Уміти старіти — вершина мудрості

  й  одна з найважчих сторін великого 

 мистецтва життя.

А. Амиель.

 Роберт ГОЛДМАН – віце-президент і засновник американської Академії антистаріння, а також заслужений президент національної Академії спортивної медицини вважає, що наш організм розрахований на 130–150 років життя, і наблизитися до цього рубежу цілком можливо. Головне – змінити напрям думок і стиль життя. Для цього він розробив спеціальні правила «безсмертя».

Один з піонерів новітнього напрямку – антивікової медицини, ціль якого – максимально подовжити роки здорового і щасливого людського життя, розповідає про нові технології і перевірені правила антистаріння.


   Доктор Голдман пропонує:

— жити довго

 — бути здоровим

 — залишатися молодим
.

 Звучить як знущання,  чи не  правда? Тим часом, як стверджує мэтр anti-aging медицини, це дійсно працює. Потрібно тільки навчитися перемагати так звані вікові хвороби. Мова йде про серцево-судинні недуги, онкологію, діабет, гіпертонію, остеопороз, остеоартрит, глаукому, хворобу Альцгеймера та інші порушення.

Головна задача антивікової медицини – виявлення цих захворювань на максимально ранніх стадіях, їхнє запобігання і комплексне лікування. Для цього лікарі використовують високоточні діагностичні методики, очищуючу гормонозамісну терапію і вітамінні препарати. Також коректується спосіб життя і психологічний стан. Таким чином, процес старіння може бути уповільнений: лабораторні експерименти на тваринах уже показали, що тривалість життя організму може бути збільшена в кілька разів.

«Наприклад, методи гормонозамісної терапії вже зараз здатні повернути біологічний годинник людини назад: мільйони пацієнтів, що використовують розробки антивікової медицини, почувають себе і виглядають на 10–30 років молодіше своїх одноліток, що не застосовують такі засоби», – говорить Роберт Голдман. Антивікова медицина вже давно не теоретична наука. Мова йде про постійну практику й ринок, який активно розвивається.

За станом на 2005 рік препарати аnti-aging використовували більш 90 мільйонів американців, а обсяг продаж на ринку послуг антистаріння досягав 30 мільярдів доларів США. Щорічний приріст аnti-aging ринку в США в середньому складає 9%. В наявності – самий дійсний бум вічної молодості.

ПРОСТІ ІСТИНИ

 Щоб почати програму омолодження організму, потрібно пройти повну діагностику, що включає генетичне тестування. Але багато чого залежить і від самої людини. Роберт Голдман розробив спеціальні правила, що кожному з нас можуть допомогти жити довше:

 — уникайте стресів і пригніченості – це основні причини передчасного старіння;

 — тренуйтеся не менш півгодини щодня – це захистить вас від старечої хворобливості;

 — обмежте споживання насичених жирів і жирних кислот – вони зв’язані з високим ступенем ризику виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань;

 — зробіть молекулярно-генетичне тестування – ви будете знати ступінь сприйнятливості свого організму до різних факторів навколишнього середовища, а індивідуальні рекомендації допоможуть вам зберегти здоров’я і молодість;

 — спіть 7–8 годин на добу – це основа оновлення і відновлення;

 — споживайте якнайменше міцного алкоголю або узагалі відмовтеся від нього – він нейротоксичний;

 — не паліть – кожна хвилина паління скорочує на хвилину ваше життя;

 — намагайтеся підтримувати вагу ідеальною або на 5% менше цього значення;

 — підтримуйте необхідний рівень вітамінів і антиоксидантів у крові;

 — щорічно проходьте повне медичне обстеження – це ключ до лікування і рака, і серцево-судинних захворювань;

 — у віці від 55 років і більше, якщо потрібно, пройдіть курс гормональної терапії під керівництвом досвідченого лікаря;

 — випивайте 8–10 склянок очищеної води в день;

 — думайте як у молодості – не зізнавайтеся в кількості років (особливо собі) і товаришуйте з молодими людьми, щоб пам’ятати, як думає і що почуває молода людина;

 — регулярно відвідуйте косметолога – антивікові програми для обличчя і тіла допоможуть шкірі бути в тонусі;

 — не погоджуйтеся «просто старіти», боріться за те, щоб залишатися молодим і сильним.


Так що все, виявляється, у наших руках. Може, варто спробувати?

(Далі буде).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *