ПО ПОМІЧНИКУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ШЕФІРУ СТРЕЛЯЛИ. ЯК ЗАВЖДИ В ТАКИХ ВИПАДКАХ ПОСТРАЖДАВ ЛИШЕ НЕВИННИЙ!

«Ми безумовно пов’язуємо цей напад з агресивною і навіть войовничою кампанією протидії активній політиці глави держави. Політиці, спрямованій на істотне зниження традиційного впливу тіньових олігархів на суспільні процеси, а також на знищення політико-фінансових угруповань, які відверто працюють на наших зовнішніх опонентів», – прокоментував радник глави ОПУ Михайло Подоляк.

«Всё это было бы смешно,
Когда бы не было так грустно».

Показово розстрілюючи своїх опонентів у рекламному фільмі «Слуга народу», а в реальному житті саджаючи їх ні за що за грати, Голобородько-Зеленський — якби хватало кеби в голові — мав зрозуміти, що цей злочинний бумеренг обов`язково до нього вернеться. А нинішня кримінальна подія лише попередження про неминучість розплати!

Зло завжди повертается до свого першоджерела більш важкою розплатою. Цей закон природи /читай Бога/, відкрив італійський драматург Вітторіо Альфіері ще в 18 столітті: «Доля дбає про те, щоб не було щастя, видобутого ціною злочину».

І, дай Боже, щоб ця розплата закінчилося лише цим:

…або цим:

Додамо також, що…

НАРОДНА ДУМКА ДАЛЕКО НЕ У ВСЬОМУ ПОГОДЖУЄТЬСЯ З ОФІЦІЙНИМИ ВЕРСІЯМИ:

«У ситуації з нападом на Шефіра зрозумів одну жахливу річ. Ми живемо в такому жахливому світі, ти не знаєш, у що вірити. Або це був напад? Або це було підлаштовано? Хто стріляв? Для чого нападали на Шефіра? Або це конкуренти? Або це хтось із «своїх»? Жахливі цинічні питання», – написав Роман Кравець.

Игорь ГУБЕРМАН:

«Живи и пой. Спешить не надо, 

природный тонок механизм:               

 любое зло — своим же ядом  

свой отравляет организм».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *