МРІЯ ПРО ІСТОРІЮ СБУЛАСЬ: ТІЛЬКИ НЕ УВІЙШОВ, А ВЛЯПАВСЯ!

«Всё это было бы смешно,
Когда бы не было так грустно».

Нажаль…                                                                       

Коли ж зазбирався в президенти «пісні» цього клоуна суттєво змінились… Та чи на довго?!

А ТУТ НАГОДИВСЯ І ОФШОРНИЙ СКАНДАЛ, ВКРАЙ НЕГАТИВНО СПРИЙНЯТИЙ НА ЗАХОДІ

Нагел ХЕРР:

«Зрозуміло, що «журналісти-розслідувачи» самі не роздобули б цю інформацію з офшорів і не змогли б проаналізувати десятки тисяч документів. Зрозуміло, також, що цю інформацію їм «злили» розвідки США та Британії. Тим більше, що за міжнародним законодавством діяльність офшорних компаній не заборонена, а тому не є кримінальною.

То навіщо ж це було зроблено?

Це була скоріше психологічна диверсія, бо всі люди, яких зачепив цей викид інформації, зараз повинні будуть на це якось відреагувати. Повинні, тому що така інформація викличе негативну реакцію їхніх виборців. І будь-яка реакція всіх тих політиків, які вже названі — мовчання, чи спроба виправдатись, викличе ще більш негативну реакцію у виборців.

Коломойському, припустимо, наплювати на те, як до нього ставляться «лохи», яких він звик «стригти». А от Зеленському не наплювати, бо вся його стратегія спрямована на підтримку свого рейтингу.

Перша реакція ОП — відмова від коментарів, вже змінюється на хор виправдовувачів, які кинулися розповідати зелохам, що відкриття цих офшорів було вимушеною мірою, і винен був в цьому, перш за все, Порошенко.

При цьому, вони будуть ретельно обходити питання одержання грошей офшорами Зеленського, вкрадених Коломойським з Приват-банку. На цьому їх треба ловити і товкти у це пикою.

У будь-якому випадку ця операція була проведена не даремно. Розвідувальне товариство США та Британії вдарило по тих, кого Байден вважає своїми ворогами, або «небажаними особами».

І якщо обрання Зеленського багато в чому відбулося завдяки демонстративному невтручанню США. То зараз він одержав чіткий сигнал про те, що став «небажаною особою» для США.

Його намагалися попередити і навіть в чомусь допомогти. Та де там! Він дослухався лише до своєї «бородатої бабці», і в результаті, разом з нею опинився у корзині для сміття світової політики».

ВАЖЛИВО !!!

… Суть в тому, що в Європі політики позиціонують себе як слуги і захисники народу, тому вони не можуть відрізнятися від народу за рівнем стандартів життя і звичок.

У нас «слуги» уявили себе господарями та наглядачами, тому і отримувати будуть по повній!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *