МЕДРЕФОРМА ПО-ЗЕЛЕНСЬКОМУ

В УКРАЇНІ ГОТУЄТЬСЯ КОРУПЦІЙНА АФЕРА СТОРІЧЧЯ – СПРАВЖНЄ КОВІД-МАРОДЕРСТВО – ІВАСЮК,

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив ексзаступник міністра охорони здоров’я, доктор медичних наук, народний депутат І скликання Валерій Івасюк.

“У світі існує три типи вакцин проти вірусів взагалі: на основі вбитого вірусу; на основі живого ослабленого вірусу; на основі якоїсь частини вірусу”, – сказав Івасюк.

Він зазначив, що найбільш невдалою (брудною) є вакцина на основі мертвого вірусу, бо є найменш ефективною і часто викликає багато ускладнень. Ускладнення викликають і вакцини на основі ослабленого вірусу, що викликають легкі форми захворювань. І тільки нещодавно були винайдені принципово нові вакцини й першим прикладом стала вакцина проти Covid-19. Вона організована на вилученій РНК, носії генетичної інформації вірусу.

Івасюк наголосив, що така вакцина очищена від усіх непотрібних компонентів.

“Pfiser – вакцина розроблена на основі РНК вірусу. Китайська вакцина Sinovac – “брудна”, розроблена на основі мертвого вірусу. Порівнювати ці дві вакцини неможливо. Це все-одно, що з’їсти мертву курку з пір’ям, але знехтувати приготовленим курячим філе”, – додав він.

Івасюк зауважив, що китайська вакцина має низьку ефективність 50-60%, що потребуватиме збільшення фінансування для тих, на кого вакцина не подіяла з першого разу. Тому придбання і застосування китайської вакцини призведе до перевитрат державного бюджету.

“Наприклад вакцинуємо 100 осіб, але на 50 вона не подіяла. Значить потім треба купити вакцину і прищепити 50 на яких вона не подіяла і знову залишиться 25. Тоді треба купити й вакцинувати 25. 100+50+25+12+6=193 вакцини, які доведеться купити, щоб досягти ефективності нормальної вакцини із РНК. Імунітет після застосування вакцини з’являється через 2-3 тижні. Якщо у половини його не буде – вони будуть продовжувати заражатися. Такою вакциною пандемії не зупинити, а вакцинація розтягнеться на роки”, – пояснив він.

На думку Івасюка, виробник такої неефективної вакцини озолотиться, як і виробники тестів ІФА, які будуть перевіряти отримала людина імунітет чи ні.

“Виглядає, що в Україні готується корупційна афера сторіччя – справжнє ковід-мародерство”, – резюмував він.

Нагадаємо, попри обіцянки президента Зеленського Україна досі не отримала COVID-вакцину.

МЕДИКІВ НА СМІТНИК, ЛІКАРНІ НА ЗАМОК, ХВОРИХ НА КЛАДОВИЩА — ІВАСЮК ПРО МЕДРЕФОРМУ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО

Президент Володимир Зеленський запровадив убивчі ініціативи для спеціалізованої та високотехнологічної медичної допомоги.

Про це в ефірі “Прямого” сказав ексзаступник міністра охорони здоров’я, доктор медичних наук, народний депутат І скликання Валерій Івасюк.

“Вчора, 4 травня Зеленський заявив, що разі, якщо другий етап реформи буде реалізовано в існуючому вигляді, то це спричинить звільнення десятків тисяч медиків, закриття і ліквідація сотень лікарень. Тобто – медиків на смітник, лікарні на замок, хворих на кладовища. Зеленський знає, про що він говорить. Бо всі вбивчі для спеціалізованої та високотехнологічної медичної допомоги тарифи, зарплати, скорочення лікарень, диспансерів, розірвання ланок цільної системи медичної допомоги запровадив Зеленський і його уряд під прем’єрством Гончарука постановою №65, березень 2020 року, про держгарантії другого етапу медичної реформи. А саме – про медичну допомогу на другому етапі. На виконання, між іншим, держбюджету авторства того ж Зеленського”, – сказав науковець.

БОЯГУЗЛИВИЙ КРОК У МИНУЛЕ ЗАРАДИ РЕЙТИНГІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО – СУПРУН ВІДРЕАГУВАЛА НА ЗГОРТАННЯ МЕДРЕФОРМИ В УКРАЇНІ

Зміни, які планує нинішня влада планує внести у другий етап медичної реформи, є кроком у минуле і поверненням до старих схем, який продиктований виключно політичними інтересами.

Про це заявила колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Називати “покращенням реформи” боягузливий крок у минуле –– означає брехати та зневажати усіх українців, в тому числі медиків, які заслуговують на гідну та справедливу винагороду за свою роботу”, – написала Супрун.

За її словами, справжня трансформація системи охорони здоров’я не може бути втілена, “коли влада прагне виключно подобатись”.

“Не можна трансформувати рівень медичної допомоги у лікарнях та поліклініках, коли ти дивишся на медиків як на електорат/потенційний ризик для місцевих виборів восени. Сьогодні і Зеленський, і Радуцький, і Максим Степанов захищають виключно власні політичні інтереси та статус-кво давно діючих в регіонах медичних еліт й фармацевтичної мафії”, – підкреслила Супрун.

Вона нагадала про недолугі кроки місцевої влади у медичній сфері.

“Якщо багато слухати маячню Глузмана про ЦРУ і “світову змову”, то можна навіть не відчути, як перетвориш усю країну на дурдом. Якщо вважати голосом “бідних лікарів” мільйонера і переховувача вбивць Тодурова, то можна навіть не відчути, як всі притомні медики втечуть. Якщо для протидії пандемії залучати “експертизу” інфекціоніста-расиста Голубовську, то можна за три місяці досі не спромогтись тестувати людей на COVID-19 у достатніх масштабах і не забезпечити медиків елементарними засобами захисту”, – зазначила Сурун.

“Медикам –– зрівнялівку і рабство, пацієнтам –– страх, страждання і смерть, Зеленському і ко –– закордонні клініки та високі рейтинги. Українцям пора дорослішати, вимикати телевізор і розуміти наслідки власних рішень”, – підсумувала ексочільниця МОЗ.

Нагадаємо, вчора, 4 травня, президент України Володимир Зеленський закликав змінити другий етап медреформи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *